Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Видалення колоїдних рубців

Видалення колоїдних рубців

Існує приказка, що шрами прикрашають чоловіка, але це не завжди так, насправді в деяких випадках рубці можуть бути небезпечними, а жінок вони точно не прикрашають. У даній статті мова піде про видалення колоїдних рубців.

Видалення колоїдних рубців

Шрами або рубці можуть утворюватися на тілі людини не тільки в битві з ворогом, але і після хірургічного втручання. Також у жінок після виношування дитини утворюються рубці на шкірі живота, через перерозтягнення тканин, такі рубці ще називають розтяжками.

Термічні та хімічні опіки шкіри залишають рубці і шрами. Різні вірусні захворювання, які супроводжуються висипаннями на шкірі, можуть залишати рубці, а також наслідки вугрової висипки роблять шкіру недосконалою.

Утворення рубців, це не тільки косметичний дефект, але часто колоїдні рубці бувають небезпечними для здоров'я. Після проведеної операції утворюється колоїдний рубець, такий рубець може мати червоне або синюшне забарвлення, поверхня його збільшується, краї стають грубі. Іноді хірурги шляхом висічення тканин намагаються згладити колоїдний рубець, по суті справи, це ще одна операція. Результат такого втручання не завжди буває, виправданий, тому що загрожує ускладненнями і навіть розвитком пухлини.

У сучасній медицині існує кілька способів видалення колоїдних рубців. Якщо рубець не надто великий, можна скористатися маззю контрактубекс, але тільки після консультації з лікарем-хірургом, зверніться для цього в медичний центр. Свіжий колоїдний рубець краще піддається лікуванню, швидше відбувається згладжування.

Необхідно розуміти, що рубці, які утворилися на шкірі, повністю видалити неможливо, а тим більше самостійно. За допомогою спеціальних процедур вдається поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Найбільш популярними вважаються методи видалення колоїдних рубців за допомогою лазерної терапії, а також хімічні пілінги.

Існують спеціальні клініки, де висококваліфіковані лікарі виконують дані процедури. Ці методи корекції шрамів дають хороші результати і вимагають серйозного підходу, тому що після процедур необхідний спеціальний догляд за шкірою на тому місці, де знаходився рубець. Процедури виконуються безболісно, і не вимагають додаткового обезболювання.

Не варто зневірятися, дивлячись у дзеркало на непривабливі колоїдні рубці, не втрачайте часу, запишіться на прийом до хірурга, який дасть необхідні рекомендації і призначить лікування.

Читайте також

Видалення бородавок рідким азотом

Видалення бородавок рідким азотом є найбільш популярним методом ліквідації новоутворень на шкірі. Рідкий азот – ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *