Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Видалення бородавок рідким азотом

Видалення бородавок рідким азотом

Видалення бородавок рідким азотом є найбільш популярним методом ліквідації новоутворень на шкірі. Рідкий азот – це прозора рідина, що не має запаху, безбарвна, не вибухонебезпечна, а так само не горюча.

Removal-of-warts-with-liquid-nitrogen

Зберігається рідкий азот у цисцернах, ємністю від 5 до 30 літрів. Принцип видалення бородавок рідким азотом грунтується на ді гранично низької температура, під впливом якої відбувається шокова заморозка бородавки, родимки, збільшення або зменшення підшкірних кровоносних судин.

Перевагами видалення бородавок рідким азотом є безболісність процедури, короткостроковість, тобто процедура займає дуже мало часу. Використання рідкого азоту для видалення бородавок не протипоказано навіть у дитячому віці.

Можливо за один сеанс видалення відразу кілька бородавок, а іноді потрібно два або три сеанси, в залежності від конкретної ситуації.

Трохи про техніку проведення кріотерапії (лікування рідким азотом): при використанні спеціального аплікатора, що має подобу дерев'яної палички, береться ватний диск або тампон, поверхню шкірного покриву з бородавкою обробляють спиртовмісними речовинами. Після чого тампон з дерев'яним аплікатором змочують рідким азотом і припікають бородавку.

Існують і спеціальні наконечники замість аплікатора, вони найбільш зручні в застосуванні, виготовлені з міцних металевих матеріалів зі знімними насадками. Насадки використовують при необхідності кріомассажа. Припікання рідким азотом проводиться двічі, після цього бородавки стають безбарвними, на місці маніпуляції з'являється пухир, який через тиждень починає відпадати, з'являється нова, рожева, чиста шкіра.

Іноді пухир доводиться розкривати, після чого місце обробляють дезінфікуючому розчином, накладають стерильну пов'язку. При загоєнні утворюється поверхня у вигляді скоринки, якщо випадково ця корочка відірветься при русі, необхідно змастити антисептичною маззю і накласти пов'язку.

Для видалення бородавок рідким азотом потрібні стерильні умови, а так само після процедури під час загоєння дотримуватися гігієни і всих рекомендацій лікаря.

Щоб бородавки не виникали знову, треба прийти на прийом до лікаря для огляду. У разі , якщо виникнення бородавок повторилося, лікар призначає видалення бородавок рідким азотом ще раз.

На додаток до кріотерапії, призначаються препарати для підвищення імунітету, а так само комплекс вітамінів і мікроелементів.

Читайте також

Абдомінальна пластика живота

У двадцять першому столітті суспільством пред'являються підвищені вимоги до зовнішності людини. Всім зрозуміло, що великий ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *