Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Небезпека силіконових грудей

Небезпека силіконових грудей

Сьогодні розглянемо питання про небезпеку силіконових грудей. Кожна жінка мріє бути красивою. Деяким жінкам недостатньо мати хороше здоров'я і привабливу зовнішність. У глянцевих журналах, на сторінках інтернету, та на екранах телевізорів вони надивились на зірок з випираючими кавуновими грудьми, здобувши таким чином собі комплекс.

Danger-of-silicone-breast

Жінці починає здаватися, що її груди зовсім не відповідають еталону краси. Але ж – це ж шоу – бізнес, де артисти і моделі заробляють на цьому гроші, не замислюючись про наслідки. У деяких жінок з'являється нав'язлива ідея з цього приводу, і вони хочуть ще і ще більше збільшити силіконові груди. Це робиться схоже на змагання. Уявіть собі, що за рік, збільшення грудей роблять 250 тисяч жінок. І це тільки в одній країні. Створюється враження, що жінці більше зайнятися нічим, тільки й думає, як би зробити силіконові груди. Ось така настала мода на штучний бюст. Багатіють клініки пластичної хірургії. Якщо ви все ж ризикнули стати «зіркою», то обов'язково подбайте про те, щоб у клініки були хороші рекомендації.

Небезпекою на шляху до силіконових грудей можуть стати шахраї, відкривши «ліву» клініку. Краще звернутися до «сарафанного» радіо.

Сама по собі, кожна операція, незалежно від виду, несе в собі небезпеку. Можуть виникнути різні ускладнення, аж до розвитку коми. Крім того може бути погане загоєння шкіри, капсульна контрактура, витікання силікону з імплантанта. Капсульна контрактура може виникати через деякий час після операції на збільшення грудей. Післяопераційний рубець робиться дуже твердим і завдає жінці справжню ниючий біль. У зв'язку з цим ускладненням, доводиться видаляти імплантант з грудей.

Силіконові груди не є причиною розвитку пухлини, тому що розроблений безпечний матеріал для імплантації. Але трапляється така небезпечна ситуація, коли імплантант починає сочитися всередині грудей. Силікон не всмоктується нашим організмом, і може відкладатися у якомусь органі. З цієї причини знову доведеться переробляти груди. А якщо раптом трапиться таке ускладнення, як коматозний стан? Хто в цьому винен? І навряд чи кавунові груди тоді вам стануть в нагоді. Якщо такі небезпеки силіконових грудей вас не надихнули, то не поспішайте з висновками. Сходіть на прийом до лікаря-мамолога. Проконсультуйтеся, здайте необхідні аналізи. Запишіться в тренажерний зал, більше часу приділяйте своїй родині.

Знайдіть гармонію з життям, і тоді вам не доведеться думати про проблему небезпеки силіконових грудей.

Читайте також

Абдомінальна пластика живота

У двадцять першому столітті суспільством пред'являються підвищені вимоги до зовнішності людини. Всім зрозуміло, що великий ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *