Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Гінекологія / Медикаментозний аборт

Медикаментозний аборт

Медикаментозний аборт широко поширений в країнах зарубіжжя, в нашій країні таку міні-операцію проводять нечасто.

Медикаментозный аборт

Сама назва говорить про те, що ця процедура проводиться за допомогою медикаментів. Як і будь-яке інше втручання у дітородну функцію процедуру медикаментозного аборту проводять під суворим контролем лікаря-гінеколога. Після проведеного обстеження лікар вирішує, який найбільш ефективний препарат підійде саме вам.

Важливою і найголовнішою умовою медикаментозного аборту є термін вагітності, який не повинен перевищувати шести тижнів. Якщо термін вагітності більше шести тижнів, то результат від прийнятого препарату буде нульовим і доведеться вдатися до хірургічного втручання, а наслідки можуть бути непередбачуваними.

Якщо ви приймете виважене рішення зробити медикаментозний аборт, необхідно записатися на прийом до лікаря і підписати документ, тобто згоду на операцію і на те, що лікар відповідальності за наслідки не несе. Прийнявши призначений препарат, ви повинні перебувати під пильним наглядом лікаря-гінеколога, тому що, якщо щось піде не так, може виникнути необхідність провести інструментальне вишкрібання порожнини матки.

За деяких обставин, наприклад непереносимість препарату, хвороби печінки і нирок, захворювання кровообігу, офтальмологічні хвороби, цукровий діабет, порушення згортання крові і т. д., медикаментозний аборт категорично протипоказаний.

Не можна не взяти до уваги той факт, що побічною дією препаратів, що застосовуються для медикаментозного аборту, є невиношування вагітності, а також потворності плоду.

Не варто ігнорувати психо-емоційний фактор жінки — зважившись на медикаментозний аборт, прийнявши призначений препарат, через деякий час починається відторгнення плодового яйця з матки і настає кровотеча. Втрата плода є сильним стресом для жінки, її починають мучити сумніви в правильності обраного рішення. На цьому грунті нерідко трапляються неврози, і навіть психічні розлади.

Якщо ви все ж зважилися перервати вагітність, необхідно зробити УЗД, щоб визначити термін вагітності.

Слід записатись на прийом до лікаря-гінеколога та суворо виконувати всі вказівки і рекомендації.

Читайте також

Причини позаматкової вагітності

Як стверджують фахівці, позаматкова вагітність трапляється у жінок досить рідко. Згідно зі статистикою ця патологія ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *