Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Кровоносна система / Лікування інсульту

Лікування інсульту

Тривалість життя людини за останні десятки років різко скоротилася. Однією з причин зменшення кількості прожитих днів є інсульт. Багатьох хвилює питання про лікування інсульту в домашніх умовах, але спочатку поговоримо про причини його виникнення.

Treatment-of-stroke

Гіпертонічна хвороба зустрічається у кожної третьої людини. Лікарі рекомендують контролювати артеріальний тиск щодня після сорока років. Бажано придбати в аптеці автоматичний тонометр і самостійно кожен день цікавитися своїм тиском. У разі підвищення цифр-показників тиску, потрібно звернутися до лікаря, щоб він призначив відповідне лікування. Це дуже серйозно, бо однією з причин інсульту є гіпертонія.

Лікування гіпертонії допоможе запобігти інсульту, тому що при різкому підвищенні тиску може відбутися розрив судини в головному мозку. Це ускладнення загрожує смертю або паралізацією (знерухомленням) частин тіла. При інсульті виникає параліч половини тіла і язика, хворий стає інвалідом. Але перед тим як перейти до лікування інсульту, висвітлимо ще одну причину-це атеросклероз судин головного мозку.

В судинах головного мозку з роками накопичуються холестеринові бляшки, які перешкоджають повноцінному постачання мозку киснем. З'являються такі симптоми як шум у вухах, головний біль, запаморочення, погіршення і втрата пам'яті. Судина з бляшками, що в ній накопичилися, так само може розірватися, завдаючи неприємні наслідки як слабоумство, порушення мови, обмеження рухливості тіла, летальні наслідки.

Перш за все, ви самі повинні постаратися проводити профілактику цього захворювання, а лікуванням інсульту варто зайнятися лікарю-неврологу. Харчування відіграє велику роль у попередженні цієї недуги. Виключіть з раціону жирне, солоне, смажене, копчене, міцний чай і каву, а також мучне. Їжте більше риби, особливо морської, відварну курку, різні каші, овочі і фрукти у великій кількості. Цибулю і часник так само є гарними помічниками в профілактиці інсульту. Займіться чищенням судин, про те, як чистити ви можете прочитати на нашому сайті.

Будьте пильні, у разі підвищення тиску до 200 мм , викликайте лікаря або швидку допомогу. Також якщо у вас виникли симптоми, такі як спалахи світла перед очима, сильне запаморочення, порушення зору, раптова глухота, негайно зверніться медичних працівників (у невідкладну допомогу). Це можуть бути симптоми порушення мозкового кровообігу, ускладненням якого є інсульт.

Приділяючи більше уваги здоровому способу життя, можна попередити багато хвороб та їх ускладнення.

Читайте також

Лазерне очищення крові

До самого безпечного способу очищення організму можна віднести внутрішньовенне лазерне очищення крові (ВЛОК). ВЛОК відноситься ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *