Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Лікування атрофічних рубців

Лікування атрофічних рубців

Рубці виникають внаслідок порушення цілісності шкірного покриву і вважаються завершальним етапом загоєння. Атрофічні рубці утворюються при неглибокому пошкодженні шкіри, в основному являють собою косметичний дефект шкіри. Сучасна медицина дозволяє успішно боротися з такими дефектами, використовуючи різні методи лікування атрофічних рубців.

Treatment-of-atrophic-scars

Іноді, атрофічні рубці заважають здійснювати певні дії, (моргання – на віках, розгинання кінцівок – на лікті і т. д.).

Для деяких людей атрофічні рубці на обличчі доставляють чимало психоемоційних проблем, утворення цілого ряду комплексів. Причиною утворення атрофічних рубців можуть бути опіки, прищі, фурункули, карбункули, ячмені, дрібні травми. На дотик такі рубці досить м'які, рухливі, мають підвищену пігментацію, а в деяких випадках і повну відсутність пігментації.

Атрофічні рубці після пологів, або розтяжки виглядають так само непривабливо, вони розташовуються на животі, грудях, сідницях через перерозтягнення шкіри.

Найлегше піддаються лікуванню атрофічні рубці на початку їх утворення. При наявності свіжих атрофічних рубців іноді може бути досить лише застосувати спеціальні мазі, призначені лікарем.

Рубці після вагітності так само ефективно лікуються за допомогою різних кремів, гелів, але не варто відкладати лікування в довгий ящик.

У сучасній медицині існує безліч методик лікування атрофічних рубців, як в бюджетних кабінетах, так і платних. Найбільш популярним методом є мікродермобразія, яка проводиться за допомогою спеціальних кристалів, що шліфують шкіру.

Мезотерапія – введення код шкіру препаратів, які сприяють утворенню всередині шкіри власного калагену, що помітно покращують зовнішній вигляд атрофічних рубців.

Хімічний пілінг – проводиться з метою відлущування верхніх шарів шкіри, відбувається вирівнювання шкіри.

Лікування лазером – сприяє поліпшенню пігментації шкіри в області атрофічного рубця.

Дуже важливо не віддавати себе в руки першого ліпшого лікаря. Дізнайтеся перевірену клініку з хорошими рекомендаціями, інакше стан рубців може лише погіршитися. Процедуру лікування атрофічних рубців краще всього проводити в осінньо-зимовий період.

Атрофічні рубці на шкірі після проведеного лікування не зникають повністю, вони можуть стати менш помітними, тим самим покращуючи психологічний стан людини, підвищуючи якість життя.

Читайте також

Абдомінальна пластика живота

У двадцять першому столітті суспільством пред'являються підвищені вимоги до зовнішності людини. Всім зрозуміло, що великий ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *