Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Блефаропластика очей

Блефаропластика очей

Блефаропластикою називається хірургічна операція, при якій віддаляються надлишки жиру в області повік з метою омолодження. Блефаропластика очей користується успіхом у жінок і чоловіків після 40-45 років, тому що в цей період починають відбуватися вікові зміни обличчя.

Blepharoplasty

Блефаропластика верхньої і нижньої повіки – це дві різні операції. При проведенні підтяжки верхньої повіки усувається надлишок шкірної складки, а так само може бути прибрана жирова грижа. Жирова грижа видаляється при пластиці нижньої повіки, разом з грижею відбувається ліквідація мішків під очима. Як правило, блефаропластика очей входить до складу комплексної операції по підтяжці обличчя, дермобразії, хімічного пілінгу, а так само використовується лазерна блефаропластика, що сприяє видаленню дрібних зморшок шкіри навколо очей.

Перед проведенням блефаропластики необхідна консультація лікаря, який буде проводити операцію. Метою консультації є ознайомлення з подробицями про здоров'я пацієнта, призначення здачі аналізів. Лікар повідомляє про можливі ускладнення під час операції і після неї, адже блефаропластика очей проводиться під загальним наркозом, рекомендує як вести себе після операції, а так само уточнюється вартість операції.

Перед операцією, проводяться комп'ютерні знімки, як виглядає пацієнт до операції, і як буде виглядати після неї.

Шкіра повік має дуже тонку структуру, відмінне кровопостачання, так що загоєння відбувається дуже швидко, а шрами і рубці практично не залишають сліду.

З віком хочемо ми цього чи ні, неминуче відбувається процес старіння всього організму, шкіра опускається, у зв'язку з тим, що кістки стають менш щільними, всихають, м'язова тканина частково замінюється на жирову, і якщо не займатися фізичними вправами, шкіра стає в'ялою.

З роками очне яблуко западає, надбрівні дуги стають різко вираженими, що надає обличчю суворого вигляду, верхнє і нижнє віко найчастіше стає темного кольору. Такий зовнішній вигляд не додає молодості, тому люди вдаються до блефаропластики очей.

Багато людей п'ють на ніч багато рідини, сплять на животі, обличчям вниз, а на ранок дивуються, чому утворилися набряки під і над очима мішки і круги. З роками верхня повіку опускається, очі візуально стають менше, куточки очей опускаються, з-за цього вираз обличчя стає сумним і стомленим, з'являються «гусячі лапки».

Очі необхідно захищати від яскравого сонячного світла, тому, що примружуючись, ви провокуєте утворення великої кількості зморшок під очима. Слід користуватися спеціальними кремами і гелями для шкіри навколо очей.

Якщо у вас дозволяють кошти і відображення в дзеркалі псує вам настрій, варто подумати про блефаропластику очей.

Читайте також

Видалення бородавок рідким азотом

Видалення бородавок рідким азотом є найбільш популярним методом ліквідації новоутворень на шкірі. Рідкий азот – ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *