Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Абдомінальна пластика живота

Абдомінальна пластика живота

У двадцять першому столітті суспільством пред'являються підвищені вимоги до зовнішності людини. Всім зрозуміло, що великий живіт – це не тільки негарно і не модно, але це ще й проблеми зі здоров'ям. Набути естетичного вигляду допоможе абдомінальна пластика живота.

Abdominal-tummy-belly

Абдомінопластика – це вид хірургічної операції, який дозволяє мати плаский прес і струнку талію. Адже деяким людям заважають величезні складки на нижній частині живота у вигляді нависло фартуха чи післяпологові розтяжки і відвислий живіт.

Абдомінопластика живота, так само допомагає прибрати грижі, застарілі післяопераційні рубці і шви. Абдомінопластику ще називають підтяжкою живота, одночасно проводиться ліпосакція – видалення підшкірного жиру в черевній області.

Як правило, зробити підтяжку живота бажають чоловіки і жінки після 40-45 років, але іноді й набагато раніше, якщо живіт має виражені дефекти у вигляді млявості і скупчення жиру, а також талії, яка запливла жиром.

Якщо ви впевнено прийняли рішення мати плаский підтягнутий живіт і витончену талію, зверніться у клініку пластичної хірургії для консультації. Лікар проведе огляд черевної стінки, розгляне варіанти операції, зробить опитування про переносимість лікарських препаратів, наявність хронічних захворювань.

Перед операцією слід пройти всі необхідні аналізи. Якщо виявиться якась патологія органу, то спочатку провести лікування основного захворювання, а потім лягати під ніж хірурга. Лікар-анестезіолг так само проведе з вами консультацію з приводу використання наркозу: загального або місцевого.

Абдомінопластика живота, як і будь-яка інша операція, має показання і протипоказання. Показання ми з вами вже коротко обговорили, а протипоказаннями є: форма ожиріння четвертого ступеня; вагітність або її планування; цукровий діабет; тяжкі захворювання серця і легенів; загострення захворювань.

Пластика живота поділяється на часткову і повну. Якщо проводиться часткова абдомінопластика, то порушується невеликий пласт на животі, а при повній підтяжці живота прибираються всі проблемні дефекти, формуються лінії талії і навіть верхня частина стегон піддаються корекції.

Від виду операції залежить її тривалість: повна абдомінопластика триває від 2,5 до 7,5 годин, залежно від конкретного випадку; часткова пластика має набагато меншу тривалість до 1,5 годин.

В післяопераційному періоді лікар призначає носіння компресійної білизни не менше 1 місяця, виключаються підняття тяжкостей і великі фізичні навантаження на приблизно 3-4 місяці.

Необхідно пам'ятати, про ускладнення, які можуть виникнути під час операції і після неї, щоб цього не сталося, ретельно вибирайте спеціаліста.

Читайте також

Видалення бородавок рідким азотом

Видалення бородавок рідким азотом є найбільш популярним методом ліквідації новоутворень на шкірі. Рідкий азот – ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *