Четверг , 23 сентября 2021
ruuk
Главная / Продукти для профілактики раку

Продукти для профілактики раку

Діагноз рак більшість людства приводить в жах. Дійсно, побоювання не марні, тому що онкологічна пухлина, якщо її не лікувати, в кінцевій стадії призводить до болісної смерті.

FOODS-THAT-PREVENT-CANCER

Розвиток раку має кілька причин: спадковість, екологічна обстановка, шкідливі звички, неякісне харчування, зневажливе ставлення до свого здоров'я.

Спадковий фактор відіграє важливу роль в утворенні раку. Так, наприклад, якщо ваші дуже близькі родичі страждали на рак, то існує ймовірність виникнення хвороби і у вас. В такому випадку необхідно періодично спостерігатися у лікаря, тим більше в даний час існує аналіз крові, який визначить, чи є у вас шанс захворіти на онкологічні недуги. Екологічне середовище в місці нашого проживання найчастіше змінити неможливо, але у деяких людей існує можливість жити далеко від заводів і атомних станцій.

Наявність шкідливих звичок (куріння, алкоголь, переїдання) безпосередньо залежить від конкретної людини. Ліквідувати шкідливі звички під силу кожному, хто не байдужий до свого життя і здоров'я. Тим більше куріння безпосередньо пов'язано з раком легенів і гортані.

Що стосується харчування, тут так само все буде залежати від того, що ви щодня вживаєте в їжу. Одним лише харчуванням неможливо вилікувати рак, але попередити хворобу цілком ймовірно. Існують продукти, які містять антиоксиданти, речовини, що згубно діють на ракові клітини. При цьому не варто кидатися в крайність і ставати прихильником того чи іншого виду харчування.

Варто збагатити свій харчовий раціон найбільш корисними продуктами. Врахуйте, що краще тушкувати або злегка обсмажувати їжу, готувати на пару або відварювати. Антиоксиданти вживайте щодня, роблячи акцент на овочах і фруктах. Багато антиоксидантів міститься в зеленому чаї, гіркому шоколаді, горішках, твердому сирі. У профілактиці раку беруть участь бобові культури: квасоля, горох, сочевиця.

Жирні сорти риби, такі як оселедець, скумбрія, горбуша, так само здатні боротися з агресивними клітинами. На вашому столі повинні бути присутніми різні приправи (сушені), а так само томатні соуси. Томати містять величезну кількість лікопіну , який активно застосовують для профілактики не тільки серцево – судинних хвороб, але й онкологічних. Дотримуйтесь чистоту своєї душі і тіла. Любіть себе і своїх близьких та оточуючих людей!

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *