Четверг , 23 сентября 2021
ruuk
Главная / Корисні властивості оливкової олії

Корисні властивості оливкової олії

Оливкову олію можна сміливо назвати одним з найбільш цінних натуральних продуктів, які допомагають проводити профілактику багатьох серцево-судинних захворювань.

olive-oil

Крім того воно не містить холестерин, а при його постійному вживанні в їжу можна значно знизити рівень холестерину в крові.

Користь оливкової олії важко переоцінити в роботі всього травного тракту. Воно чудово активізує шлунок, кишечник, стимулює роботу печінки і підшлункової залози. Багато фахівців призначають прийом оливкової олії при виразках дванадцятипалої кишки і шлунка.

Не секрет, що оливкова олія чудово зарекомендувало себе в боротьбі з гемороєм. При цьому людям, що страждають від постійних запорів необхідно натщесерце вранці випивати чайну ложку цього продукту для регулювання і сталості стільця.

Оливкова олія містить в собі величезну кількість антиоксидантів і вітаміну E, сприяє розгладженню зморшок і уповільненню процесів старіння всього організму. Ця властивість олії оливи пояснює часте застосування її в косметології у вигляді масок, різних кремів і мазей.

Вчені давно довели цілющі властивості оливкової олії по відношенню до імунної системи людини. У ній містяться так звані активні вуглеводи та інші необхідні мікроелементи, які мають противоатеросклеротичну дію, а також виступають у якості анестетика і протизапального засобу.

Як відомо, вміст лінолевої кислоти в оливковій олії перевищує показник його вмісту в соняшниковій в кілька разів. Це в свою чергу пояснює, чому холестерин так активно виводиться з крові. У давнину масло оливи використовували в якості засобу для загоєння ран, тому ви можете скористатися цим ефектом. Нормалізація артеріального тиску – ще одна корисна властивість оливкової олії.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *