Понедельник , 8 марта 2021
ruuk
Главная / Як позбутися сухої мозолі

Як позбутися сухої мозолі

Сухі мозолі в більшості випадків виникають при неправильному підборі взуття. Найчастіше, при виборі взуття, люди керуються не комфортом і зручністю при носінні, а віянням моди, красою.

How-to-get-rid-of-dry-corn

Люди, підбираючи собі незручне, тісне взуття, часто бувають схильні до виникнення у них сухих мозолів на стопах (медична назва – гіперкератоз). Ця мозоль приносить значні проблеми, і навіть хворобливі відчуття.

Є й інші причини виникнення мозолів. До них відноситься підвищена маса тіла, наявність грибка стопи, порушення метаболізму.

Мозоль виникає в місці, де взуття, тисне. На цій ділянці стопи утворюється так звана мокра мозоль. Це невеликий кулька, наповнена рідиною. З плином часу кулька лопається і якщо не вжити заходів з лікування мокрою мозолі, то поступово вона переходить в інший вид мозолі – сухий. Позбутися від такої мозолі набагато складніше.

Суха мозоль являє собою ділянку, що складається з відмерлих і ороговілих клітин шкірної тканини. При натисканні на мозоль виникають неприємні, болючі відчуття.

Позбутися від мозолі, крім манікюрного салону, можливо і в домашніх умовах.

Головне правило, яким слід керуватися при лікуванні – не намагатися швидко усунути ороговілу ділянку (зрізав і забув). Це може привести до плачевного результату. Користуючись таким методом можна легко пошкодити шкіру, хворобливі відчуття в пошкодженому місці можуть сильно зрости.

Для лікування сухих мозолів головним засобом є мильні ванночки для ніг. В гарячій воді стопи распариваются, а мило дає зволожуючий ефект. Шкіра стає м'якою, а омертвілі клітини можна легко видалити пемзою. Для прискорення процесу загоєння у ванночку можна додати соду, морську сіль.

Одним із засобів боротьби з мозолями є різні креми і мазі, які сприяють розм'якшенню і безболісному видаленню ороговілої шкіри.

Також хорошим засобом при лікуванні мозолів є алое. М'якоть цієї рослини відома своєю антибактеріальною, пом'якшувальною і загоюючою дією. Примотуючи до мозолі на ніч алое можна значно прискорити процес її загоєння.

Профілактикою виникнення сухих і мокрих мозолів є більш ретельний вибір взуття. Воно повинна бути, в першу чергу зручним (як домашні капці). Ганяючись за модою можна сильно нашкодити своїм ніжкам.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *