Понедельник , 8 марта 2021
ruuk
Главная / Видалення підошовних бородавок

Видалення підошовних бородавок

Бородавка – це шкірне захворювання, яке викликається вірусом папіломи людини. Найчастіше вірус проникає в організм через мікротравми, при порушенні цілісності шкірного покриву вірус потрапляє в кров.

Plantar-wart-removal

Потрапляючи в кров'яне русло, вірус розмножується і може тривалий час себе не проявляти, перебуваючи в сплячому стані. Ослаблення організму під дією стресів підриває імунітет, тоді вірус прокидається і починає діяти. Це проявляється появою бородавок на різних місцях тіла, в тому числі і на підошвах ніг.

Підошовні бородавки легко переплутати з натоптишами на стопах, тобто сухими мозолями. Потрібно звернутися до лікаря-дерматолога, для постановки діагнозу, тому що всякі новостворені вирости на шкірі можуть бути злоякісними. Якщо не поспішати з видаленням підошовних бородавок, вони можуть розмножуватися як гриби по всій підошві ніг.

Іноді підошовні бородавки проходять самі по собі, так само раптово, як і з'явилися, а в деяких випадках можуть запалюватися і кровоточити, доставляючи багато неприємностей при ходьбі.

Існує кілька способів видалення підошовних бородавок, в тому числі і народні способи. Найбільш популярним і дієвим є видалення з допомогою лазерного апарату. Цей метод вважається найбільш безпечним, але можуть згодом залишатися шрами.

Також існує видалення підошовних бородавок методом електрокоагуляції, за допомогою припікання струмом високої частоти. Ця процедура безболісна і виконується під місцевою анестезією. Позбавлення від бородавок за допомогою рідкого азоту, ефективна і недорога процедура, після якої не залишається шрамів.

Якщо підошовні бородавки дуже маленького розміру, можна попередньо розпарити ноги, припекти бородавки «суперчистотілом», купленим в аптеці. Народна медицина рекомендує видаляти бородавки сумішшю оцту і товченого часнику. Не малий ефект дає застосування ванночок з вмістом марганцівки або борної кислоти. В яблучний оцет опустити очищену цибулину, через 3 години прив'язати до бородавки на всю ніч, застосовувати до повного зникнення.

Причиною виникнення підошовних бородавок, може служити пітливість ніг, тісне і незручне взуття. Відвідування басейну та сауни передбачає обов'язкову наявність сланців. Не рекомендується ходити босоніж на пляжі, носити чуже взуття.

Дотримання особистої гігієни є важливим чинником у профілактиці зараження вірусами та виникнення бородавок. Після видалення підошовних бородавок рекомендується повноцінне харчування з підвищеним вмістом вітамінів.
Якщо бородавки після проведених процедур з'явилися знову, необхідно лікувати організм зсередини за рекомендацією лікаря.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *