Субота , 1 Квітня 2023
ruuk
Головна / Дитина / Планування дитини / Як прискорити настання вагітності

Як прискорити настання вагітності

Коли сучасна жінка готується стати матір'ю, вона намагається підійти до цього питання з величезною відповідальністю. Але не варто зациклюватися на цьому і планувати терміни до найдрібніших деталей, адже далеко не все в нашому житті є підконтрольним людині. З представленої статті ви дізнаєтеся про способи, які допоможуть прискорити настання вагітності.

Як прискорити настання вагітності

Перш ніж почати планувати вагітність слід звернутися за повним медичним обстеженням до лікарів-фахівців. Найчастіше лікар порадить жінці приймати препарати, які містять фолієву кислоту. Вони в свою чергу скорочують вірогідність багатьох проблем, що виникають у плода при вагітності. Також повне обстеження здатне виявити можливі хвороби майбутньої мами, які їй слід тримати під суворим контролем.

Кожна жінка, яка планує вагітність, повинна мати загальне уявлення про свій цикл. Як відомо, вірогідність зачаття цілком залежить від правильного вибору часу. За твердженням фахівців найбільш сприятливим для цього вважається період овуляції. Жінка здатна визначити цей відрізок часу самостійно за збільшенням слизистих виділень і своєрідим болем в області яєчників.

Сучасні жінки часто застосовують засоби контрацепції для того щоб уникнути небажаного зачаття дитини. Тому питання про планування вагітності відразу після використання контрацептивів для багатьох вельми актуальне. Всього кілька років тому лікарі радили утримуватися від спроб зачаття і почекати деякий час після контрацепції.

В даний час були проведені дослідження, які показали, що в цьому випадку слід ретельно розібратися в циклі жінки, визначити настання овуляції. Однак сучасні фахівці також радять перечекати парі хоча б один повний цикл.

Міф про кращу позу під час зачаття, на жаль, всього лише міф. Жодних наукових обґрунтувань знайдено не було. При цьому після статевого контакту жінці рекомендується розслаблено полежати хоча б 15 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *