Четвер , 30 Березня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Естетична медицина / Вибираємо пластичного хірурга

Вибираємо пластичного хірурга

З кожним роком пластична хірургія стає все більш популярною, адже практично будь-яка людина бажає виправити природні недоліки або просто виглядати на кілька років молодший.

a-plastic-surgeon-choosing

Як зробити правильний вибір, щоб потім не шкодувати і не переживати з-за недосконалої зовнішності. У даній статті ми розглянемо основні критерії вибору пластичного хірурга, на що конкретно ви повинні звернути увагу.

До слова сказати, найважливішим показником пластичного хірурга, як втім, і будь-якого іншого фахівця, є репутація клініки, в якій він працює. Вона повинна бути оснащена найсучаснішим обладнанням, для того, щоб пацієнти могли почувати себе найбільш комфортно і операції проводилися з належним якістю. У клініці такого класу, як правило, працюють виключно висококваліфіковані лікарі, які мають ліцензію, що дозволяє здійснювати пластичні операції. В такому закладі пацієнт підписує своєрідний договір, в якому повинні враховуватися всі навіть найменші нюанси. До них можна віднести докладний опис самої операції, оплату і звичайно ж післяопераційне утримання.

Другою дуже важливою обставиною, яку ви повинні врахувати, є репутація лікаря, його досвід проведення подібних операцій і обов'язково зверніть увагу на стаж хірурга. Про це ви можете дізнатися з тематичних форумів або на офіційному сайті обраної клініки. Нерідко бувають випадки, що молодий, здавалося б, недосвідчений хірург приголомшливо виконує операції, залишаючи пацієнтів задоволеними.

Найголовнішим кроком у виборі пластичного хірурга є персональна консультація. Проконсультуйтеся відразу у декількох лікарів, щоб скласти об'єктивну думку. В ідеалі ви повинні відчувати взаємну симпатію, в іншому випадку операція може принести багато прикростей. Ні в якому разі у вас не повинно бути страху або неприємних відчуттів, справжній фахівець повинен вміти розташувати пацієнта і зовсім виключити навіть поява найменшого страху і побоювань. На консультації досвідчений лікар звертає увагу не тільки на фізичний стан пацієнта, але і на його психологічний аспект.

Читайте також

Абдомінальна пластика живота

У двадцять першому столітті суспільством пред'являються підвищені вимоги до зовнішності людини. Всім зрозуміло, що великий ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *