Четвер , 30 Березня 2023
ruuk

Шум у вухах

Шум у вухах не виникає сам по собі. Це явище присутнє внаслідок впливу зовнішніх несприятливих факторів, а ще служить провісником різних захворювань.

Tinnitus

Вчені зробили висновок про те, що жителі великих мегаполісів страждають шумом і дзенькотом у вухах у кілька разів більше, ніж населення, яке проживає в сільській місцевості. Шум може виникати як в одному, так і в обох вухах і мати різні відтінки звучання. Шум і дзвін у вухах – це не хвороба, а дзвінок, що попереджає про наявність якоїсь хвороби.

Шум у вухах часто виникає при коливаннях артеріального тиску. Зазвичай після нормалізації тиску шум припиняється. Шум і дзвін в основному виникає при вікових змінах організму людини. В більшості випадків цей процес починається при досягненні пенсійного віку, при зниженні слуху. У таких випадках необхідно проконсультуватися у лікуючого терапевта для визначення причини захворювання і подальшого лікування.

Шум у вухах може бути постійним і пульсуючим. В результаті цього виявляється постійне порушення сну, систематичне недосипання. Виникає нервозність. Внаслідок цього підвищується артеріальний тиск, виникає підвищений кровообіг, потемніння в очах, відчуття нудоти.

До виникнення шуму у вухах схильні люди, які відчувають систематичні нервові перевтоми. У зв'язку з цим, рекомендується змінити спосіб життя, більше відпочивати за містом в спокійній обстановці, перейти на правильне харчування.

Шум і дзвін у вухах виникає при зниженні гемоглобіну в крові, при анемії. Рекомендується вести правильний спосіб життя і підтримувати здорове комплексне харчування.

Шум у вухах може виникати при запаленні середнього вуха (отит). В результаті захворювання вушна перетинка піддається зміні. Виникає закладеність вуха, погіршується чутність. У такому випадку слід негайно обстежитися у лікаря ЛОР. При затримці лікування може виникнути втрата слуху, виникнення глухоти.

Шум і дзвін у вухах може виникнути при появі депресивного стану і почуття тривоги. Менше дивіться телевізійні програми, що містять негативні новини, трилери, драми. Більше спілкуйтеся з людьми у спокійній обстановці. Відновлюйте душевний стан прогулянками на свіжому повітрі. Замість телевізора почитайте цікаву книгу. Знайдіть собі заняття по душі.

Зовнішній постійний шумовий подразник небезпечніший за тимчасовий але більш подразнюючий. Безпечніше послухати короткочасну гучну музику, ніж постійно слухати тихий шум.

Шум у вухах так само виникає при виникненні сірчаної пробки у вухах. У цьому випадку необхідно звернутися до лікаря для проведення очищення слухового проходу.

Бережіть свій слуховий орган від зовнішніх шумових впливів. Ще раніше знаменитий композитор Бетховен сказав: «я відчуваю себе глибоко нещасним із-за відсутності слуху».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *