Субота , 1 Квітня 2023
ruuk
Головна / Медицина / Ларингологія / Що варто знати при купівлі слухового апарату?

Що варто знати при купівлі слухового апарату?

Втрата і порушення слуху – одна з найгостріших проблем на сьогоднішній день. Підстави для цього різноманітні, тут присутні як екологічні, так і біологічні чинники. Вік, спадковість, вплив гострого шуму і вібрацій, інфекції, травми, пухлини та інше.

buying-a-hearing-aid

За статистикою кожен третій чоловік має проблеми зі слухом, а показання до застосування слухового апарату – один з 10. Також, статистика показує, що тільки один з п'яти, кому потрібен пристрій використовує його.

Доступні слухові апарати купити сьогодні можна легко і без сумнівів. Їх ринок настільки багатий, що зараз вам запропонують придбати від простого кишенькового до сучасного самоналагоджувального комп'ютерного приладу. Різноманітність пропозицій велика, тому у виборі слухового апарату не завадило б розібратися детальніше.

Ціна і доступність у використанні залежить від типу:

  • завушні слухові апарати, які розміщуються за вухом. Вони непомітні і прості у використанні. Найбільш поширені на Заході.
  • кишенькові, які застосовуються людьми, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, кріпляться на поясі.
  • внутрішньовушні або внутрішньоканальні – розміщуються в слуховому проході, виготовляються індивідуально, непомітні і прості в експлуатації. Широке застосування набули в Західних країнах.
  • слухові апарати з технологією RIC – це остання розробка. Розміщується за вухом, а також в зовнішньому проході вуха.

Всі вище перераховані слухові апарати в свою чергу діляться на:

  • цифрові з ручним програмуванням. Вони за ціною найбільш доступні, мають великий розмір і складність програмування. Доводиться налаштовувати вручну, можливості налаштувань не так великі в порівнянні з апаратами з компьютерним програмуванням.
  • цифрові з комп'ютерним програмуванням – ціна висока, цифрова обробка звуку висока, навіть мають можливість підключення до мобільних пристроїв.

У нас слухові апарати не сильно користуються попитом. До того ж, у суспільстві існує страх і дискомфорт перед ними. Але навіть, незважаючи на це відмовлятися від пристрою — це не раціональне рішення. Якщо за медичними показаннями вам прописали використання даного приладу – не відмовляйтеся від його використання. Він помітно поліпшить якість вашого життя і полегшить його. Ви будете відчувати комфорт в будь-яких ситуаціях. Звичайно ж, чим дорожчий і функціональніший ваш прилад, тим якіснішим буде сприйняття звуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *