Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Лікування / Перша допопомога / Перша допомога при отруєнні таблетками

Перша допомога при отруєнні таблетками

Найчастіше отруєння таблетками може настати, якщо людина перевищить допустиму дозу, призначену йому лікарем. Варто відзначити, що перша допомога при отруєнні таблетками має бути надана негайно, навіть у тому разі, коли перші ознаки отруєння ще не з'явилися.

перша допомога при отруєнні таблетками

Якщо ви або людина з вашого оточення прийняли велику дозу таблеток, не потрібно чекати швидкої допомоги. Треба відразу ж прийняти необхідний комплекс заходів. В першу чергу слід випити два літри води кімнатної температури і викликати блювоту шляхом натискання на корінь язика. Промивати шлунок рекомендується до тих пір, поки він не очиститься повністю. Далі слід прийняти активоване вугілля, яке також запивається водою. Можна також випити двовідсотковий розчин звичайної харчової соди або ж лужної мінералки. Якщо людина втратила свідомість і у неї спостерігаються ознаки блювоти, потрібно негайно повернути її голову набік.

Кожна людина повинна приймати таблетки згідно з вказівками лікаря, або так, як написано в інструкції. Не потрібно думати, що отруєння таблетками – доля безвольних самогубців, насправді це часто трапляється з літніми людьми, які, забуваючи, приймають повторну дозу препаратів. Також отруєння медикаментами зустрічається і серед молодих людей, які займаються самолікуванням і самостійно призначають собі курс прийому таблеток.

Крім того, захворівши, багато пацієнтів ігнорують приписаний лікарем режим, прагнучи швидше повернутися до здорового стану, але на ділі приймають забійну дозу, що викликає цілий букет побічних ефектів. Важливо відзначити, що передозування багатьма медичними препаратами проявляється далеко не відразу. Тому, якщо ви прийняли ліків значно більше норми, відразу ж викликайте швидку допомогу і виконуйте комплекс по очищенню організму, описаний вище.

Читайте також

Перша допомога при укусах змій

У більшості людей виникає почуття страху при вигляді змії. Це цілком можна зрозуміти, адже укуси ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *