Імплантація зубів – популярна процедура. Вона виконується за допомогою застосування різноманітних опорних конструкцій. При імплантації зубів види імплантів відрізняються один від одного за багатьма показниками, що і дозволяє оптимально підібрати варіант, що підходить якнайкраще.
Однією з найпопулярніших стоматологічнх послуг є імплантація зубів, особливості та ефективність її цікавить багатьох. Адже це реальна можливість повернути втрачені зуби і стати володарем привабливої і білосніжної усмішки.
Імплантація – це трудомістка, багатоетапна операція. Вона передбачає імплантацію опорних конструкцій в кісткову тканину з подальшим нарощуванням зубів.
Крім того, на виконання всіх процедур в рамках імплантації знадобиться досить багато часу. Близько декількох місяців. Пацієнту доведеться пройти тривалий підготовчий етап. Фахівець визначить, чи можливо відновлення зубів цим способом у конкретної людини. Адже у операції є деякі протипоказання.
А ось про те, що імпланти не приживуться, побоюватися не варто. Переважна більшість опорних конструкцій, які сьогодні пропонуються ринком, практично на 100% складаються з титану. А в дорогих моделях присутній ще й оксид цирконію. Це інертні матеріали. Вони залишаються непоміченими організмом, тому не відторгаються.
Такі опорні конструкції будуть служити довгі десятиліття. Деякі виробники пішли ще далі. Вони обробляють поверхню опорних конструкцій особливим чином, роблячи її пористою. Це значно покращує характеристики даних систем.
Різноманітні імплантанти і в плані вартості. Ціни на різні моделі можуть відрізнятися в рази. Це дає можливість підібрати економічно привабливий варіант. Правда, фахівці не рекомендують занадто економити.
Це в рівній мірі стосується і тих матеріалів, які застосовуються для виготовлення коронок. Як правило, в цьому випадку використовується кераміка, металокераміка: ціни на подібні коронки невисокі. Але при цьому якість – на належному рівні.
За великим рахунком, чистота і властивості матеріалів – важливий фактор у стоматології. І тому – лише в найдешевших моделях імплантів можуть міститися деякі домішки. Це знижує довговічність системи і ускладнює її «вростання».
Стоматологічні опорні конструкції також відрізняються і своєю формою. Це дозволяє підібрати підходящий варіант в кожному конкретному випадку. Адже у різних людей свої особливості кісткової тканини. До того ж, різноманітність імплантів дає можливість впроваджувати їх у різні ділянки щелепи. Кожна з ділянок відчуває певні навантаження та має індивідуальну товщину кістки. І це слід враховувати при імплантації.
Тому перш ніж приступати до операції, слід проконсультуватися з фахівцем. Подібними проблемами займаються лікарі-ортопеди. Вони проводять протезування, підбирають брекети, розраховують вартість процедур. В їх компетенції і імплантація.
До речі, вона може бути як повною, так і частковою. У другому випадку йдеться про вживляння декількох імплантів. В подальшому на них встановлюється мостоподібний протез. Ось тільки не варто кріпити його одночасно на природні і штучні зуби. Перші мають мікрорухливічть, тоді як другі – зафіксовані.