Субота , 1 Квітня 2023
ruuk
Головна / Здоровий спосіб життя / Альтернативна медицина / Гірудотерапія — лікування п'явками

Гірудотерапія — лікування п'явками

Існує безліч видів п'явок. Але не всі вони годяться для лікування. Для цієї мети підходить тільки медична п'явка. В даний час цей вид кільчастих хробаків розводять на спеціально обладнаних біологічних фермах.

treatment-with-leeches

Медична п'явка — один з підвидів кільчастих черв'яків, близько 10 см завдовжки і вагою від одного до трьох грамів. Після годування (без якого п'явка може жити до восьми місяців) її тіло може збільшитися в 5 разів.

Гірудотерапія, або лікування п'явками, було відомо ще в античні століття. Згадка користі від п'явок зустрічається в древніх трактатах індусів, персів, євреїв, єгиптян. У Росії ж спочатку почали використовувати п'явок в косметичних цілях, а потім вже в лікувальних. Щоб з'явився рум'янець, дами того часу прикріплювали п'явок за вуха. Але з часом гірудотерапія забувається. Активно вивчати її починають у радянський час, докладно виявляючи всі цілющі властивості п'явок, які хвороби можна лікувати за їх допомогою. А їх чимало.

П'явок використовують при так званих жіночих і чоловічих хворобах (виникнення вузлів молочної залози, міома матки, кіста в яєчниках, порушення менструального циклу, безпліддя – у жінок; порушення потенції, простатит, аденома простати, захворювання нирок, сечокам'яна хвороби – у чоловіків).

Для безопераційного вирішення проблем, пов'язаних з такими захворюваннями, як геморой, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, так само призначається курс лікування п'явками. А після операцій гірудотерапію застосовують для зменшення набряку, розсмоктування шрамів і швів.

За допомогою цих маленьких помічників можна вилікувати багато судинних захворювань, вони є паличкою-виручалочкою при порушенні сну, частих головних болях, епілепсії, мігрені, при шкірних захворюваннях.

І це ще не повний перелік хвороб, які можна вилікувати, не застосовуючи медикаментозні препарати, а використовуючи кілька сеансів гірудотерапії.

Таку універсальну таблетку від усіх хвороб придумала сама природа. І вся справа в особливому секреті, або слині п'явки. До його складу входять величезна кількість активних біологічних речовин, які при попаданні в людський організм, стають потужним лікарським засобом. Причому лікування проходить, не завдаючи шкоди здоровим органам.

Щоб уникнути зараження пацієнтів, після проведення оздоровчих процедур п'явок обов'язково утилізують.

Зважаючи на те, що медична п'явка відноситься до медичних препаратів, перед проходженням курсу гірудотерапії слід отримати консультацію у лікаря.

Читайте також

Користь обливання і обгортання

Для зміцнення і захисту організму від зовнішніх несприятливих факторів і подальшого зміцнення здоров'я відмінну дію ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *