Четвер , 30 Березня 2023
ruuk
Головна / Здоровий спосіб життя / Чоловіче здоров'я / Чому чоловіки бояться лікаря уролога

Чому чоловіки бояться лікаря уролога

Кожному з нас хочеться мати міцне здоров'я і триматися подалі від різних медичних установ. Але, на жаль, практично всі люди рано чи пізно звертаються за лікарською допомогою.

Why-men-are-afraid-of-the-doctor-urologist

Варто зазначити, що для підтримки свого здоров'я необхідно регулярно звертатися до наступних фахівців: стоматолога, уролога (для сильної статі), гінеколога (для жіночої статі). Як правило, жінки без особливих психологічних комплексів ходять на обстеження, в той час як чоловіки роблять це з великим небажанням. Давайте спробуємо розібратися, чому чоловіки бояться лікаря уролога.

Уролог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні сечостатевої системи та чоловічих статевих органів. У багатьох чоловіків в особливості зрілого віку відбуваються проблеми, які потребують допомоги фахівця.

За статистикою більшість чоловіків боятися кабінету лікаря уролога з причини психологічних факторів. Не кожен представник сильної статі здатний поділитися і розповісти про своєму захворюванні навіть близькій людині. Тому з стороннім лікарем справа йде ще гірше. Чоловіки намагаються подолати свої недуги самостійно, при цьому нерідко вдаються до засобів народної медицини. Але необхідно розуміти, що сучасне лікування у багатьох випадках здатне найбільш ефективно допомогти усунути хвороба. Ми щиро вважаємо, що прочитавши цю замітку, чоловіки перестануть боятися лікаря уролога.

Найпоширеніші симптоми, з якими слід одразу ж, не відкладаючи звернутися за лікарською допомогою: різні болі, важкість у статевому органі; набряк яєчок; труднощі або неможливість спорожнити сечовий міхур; зниження потенції; зміна кольору сечі та інші подібні ознаки.

Для того щоб подолати свій страх перед походом в чоловічий кабінет, слід усвідомити для себе, що лікар така ж людина, у нього також є проблеми і різноманітні фізичні недуги. Якщо вам ніяково в спілкуванні або ви зовсім не розумієте, ті медичні терміни, якими висловлюється уролог, просто попросіть лікаря перейти на більш доступну для обивателя мову. Як правило, фахівці завжди готові зрозуміти і вислухати, а також спробувати знайти свій підхід до кожного пацієнта.

Не треба боятися говорити про зовсім інтимні речі, повірте, уролог чув про них багаторазово від інших пацієнтів. Далі слід ретельне промацування статевого органу, якщо ви не згодні, наприклад, на ректальне обстеження, його можна замінити на ультразвуковий аналіз. Головне-не бійтеся, попросити лікаря про це.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *