Субота , 10 Червня 2023
ruuk
Головна / Дитина / Вагітність та пологи / Антигістамінні препарати при вагітності

Антигістамінні препарати при вагітності

В період вагітності жінка з особливою увагою повинна ставитися до прийому медикаментів, а так само деяких видів продуктів харчування. Це має відношення і до антигістамінних препаратів.

Антигістамінні препарати при вагітності

Антигістамінні препарати при вагітності
(якщо є потреба в їх застосуванні) слід приймати лише за призначенням лікаря-алерголога.

В першу чергу вагітна жінка повинна знати, що в перші три місяці вагітності ні в якому разі не можна приймати антигістамінні препарати, тому що це може негативно позначитися на розвитку плоду.

По закінченні трьох місяців вагітності, призначення антигістамінних препаратів можливе, але не ризикуйте призначати їх собі самостійно.

Існує деяка схильність розвитку алергії у дитини, якщо обоє батьків (або один з них) страждають алергічними реакціями, а так само захворюваннями, пов'язаними з порушенням імунітету. Наявність стресових ситуацій в сім'ї відіграє велику роль у формуванні у майбутньої дитини збою у роботі імунної системи, а отже розвитку алергії.

Щоб уникнути прийому антигістамінних препаратів під час вагітності, вагітна жінка повинна оберігати себе від надходження в організм з їжею продуктів, які можуть стати причиною алергічних реакцій у неї і в дитини. Особливо якщо у вагітної є схильність до алергії на певні продукти харчування.

Що слід виключити, а що обмежити?

По-перше, під час вагітності та годування груддю виключіть з раціону всі цитрусові, копчені продукти, рибну ікру, консерви, соки в коробках, чіпси, сумнівної якості закордонні фрукти, шоколад, каву, мед.

Обмежити слід овочі та фрукти червоного і оранжевого кольору, горіхи (особливо арахіс). Строго настрого заборонено вживання спиртовмісних напоїв і куріння, ці продукти мають токсичну дію на формування плоду.


Не слід під час вагітності заводити домашніх тварин, тому що шерсть і лупа тварин можуть стати джерелами алергії.
Будьте обережні в застосуванні косметики, під час вагітності краще утриматися від фарбування волосся, щоб уникнути алергічної реакції. Краще не використовувати парфуми, лак для волосся, дезодорант. Алергічна реакція може розвинутися на пральні порошки, шампуні, намагайтеся використовувати дитяче мило, у тому числі і господарське.

Бережіть своє здоров'я і пам'ятайте, що ви у відповіді за життя і здоров'я вашої дитини, прийом антигістамінних препаратів при вагітності обговорюйте з лікарем.

Читайте також

Амитриптилин и алкоголь

Амітриптилін і алкоголь

Лікарський засіб амітриптилін є антидепресантом, який належить до групи інгібіторів, що має седативну дію. Амітриптилін ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антиспам *