Субота , 1 Квітня 2023
ruuk
Головна / Дитина / Вагітність та пологи / Алкоголь під час вагітності

Алкоголь під час вагітності

Усім відомо, що вживання алкоголю не проходить безслідно для людського організму, тим більше жіночого, тим білше під час вагітності! Алкоголь і вагітність – поняття несумісні. Вживаючі алкоголь, шкоду майбутній дитині наносять обоє батьків, як мати, так і батько.

Alcohol-during-pregnancy (2)

Рекомендується припинити вживання спиртних напоїв як мінімум за 15 днів до передбачуваного зачаття. Молекули алкоголю проникають в яйцеклітини і сперматозоїди, надаючи руйнівну дію. Внаслідок вживання алкоголю, під час зачаття може статися атака на вже поєднане плодове яйце. У результаті такого втручання розвиваються вроджені каліцтва плода (заяча губа, вовча паща), психічні розлади. Так само наслідком алкогольних утіх може стати глухота або німота новонародженого.

Якщо жінка вживає спиртне під час вагітності, у неї часто зустрічаються передчасні пологи, мертвонародження. Навіть якщо ви одноразово прийняли алкоголь (пиво, вино), ваша дитина може народитися з підвищеним тонусом м'язів (судомна готовність). Через кілька років у такої дитини може бути епілепсія і сомнамбулізм (лунатизм). Енурез у дітей так само є ознакою того, що батьки – любителі спиртних напоїв.

У матусі з хронічним алкоголізмом народжуються дітки, схильні до зловживання алкоголю. Часто діти алкоголіків відстають у розвитку від своїх однолітків, як в психічному, так і фізичному розвитку. Нерідко трапляється така патологія як аутизм, коли дитина не розмовляє.

Навряд чи хронічна алкоголічка буде читати подібні статті. Ця тема адресована жінкам, які хочуть мати здорових дітей. Задумайтеся, які проблеми можуть мати ваші малюки після народження, навіть завдяки одній чарці. Перш ніж планувати вагітність, відмовтеся від шкідливих звичок і не тільки ви, але і ваш чоловік. Іноді під час виношування дитини тягне випити чого-небудь з градусом. Відразу ж відсікайте таке бажання, перемикаючись на думки про майбутнє малюка, щоб потім не було нестримно боляче. У наш час існує безліч інформації, як почати підготовку до вагітності та пологів.

Присвятіть весь свій вільний час для того, щоб покращити умови перебування малюка всередині вас, а не погіршити їх. Доглядайте за собою, відвідуйте лікаря-гінеколога, постарайтеся харчуватися повноцінно і раціонально. Гуляйте на свіжому повітрі, спілкуйтеся з приємними людьми, будьте життєрадісні і спокійні. Нехай алкоголю не буде місця у вашому житті – він третій зайвий!

Читайте також

Безсоння під час вагітності

Багато майбутні мами під час вагітності стикаються з різними проблемами. Однією з цих проблем є ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Антиспам *