Пятница , 5 марта 2021
ruuk
Главная / Стадії алкоголізму

Стадії алкоголізму

Алкоголізм є захворюванням, яке виникає при систематичному вживанні спиртних напоїв і характеризується патологічним потягом, фізичною і психічною залежністю від алкоголю. У клініці алкоголізму виділяється три стадії даного захворювання.

Stage-of-alcoholism

На першій стадії, тривалістю від 1– й до 5 років, у хворого виникає синдром психічної залежності до спиртного, в передчутті випивки у нього поліпшується настрій, а в тверезому стані він постійно відчуває почуття незадоволеності. У хворого поступово знижується кількісний контроль, він п'є, в основному, до середнього, а в деяких випадках і до важкого сп'яніння. Хворий може відчувати на собі астенічні прояви або неврологічні дисфункції.

Друга стадія може тривати від 5 до 10 років. Вона характеризується ускладненням всіх перерахованих вище симптомів. Хворий набуває патологічний потяг до спиртного, він сам мотивує себе для алкоголізації. Забуваються окремі епізоди періоду сп'яніння, алкогольна амнезія і потяг до алкоголю стає більш інтенсивним. В цей період змінюється форма зловживання алкоголем, що виражається в схильності до постійного або періодичного вживання спиртних напоїв протягом захворювання. Запої виражені в періодах щоденного пияцтва, які можуть тривати від декількох днів до декількох тижнів. Спостерігається фізична алкогольна залежність. Різкі обриви пияцтва супроводжуються тремором кінцівок і відсутністю апетиту, блювотою і безсонням, нудотою і запамороченням, болями в області печінки і серця.

Третя стадія знаходиться в проміжку від 10 і приблизно до 15-20 років. Подальший розвиток зазнають такі прояви, як втрата кількісного контролю, алкогольні амнезії, абстинентний синдром і патологічний потяг хворого до алкоголю. Втрачається ситуаційний контроль, настає повна втрата інтелектуальних можливостей людини. Головною ознакою переходу хворого до третьої стадії є зниження толерантності до спиртного, сп'яніння робить дуже сильний вплив від досить малих доз. Кожне алкогольне сп'яніння призводить до амнезії, а відсутність кількісного контролю над ним, разом із зменшеною переносимістю часто призводять хворого до смертельного передозування.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *