Понедельник , 8 марта 2021
ruuk
Главная / Симптоми раку простати

Симптоми раку простати

Як показує статистика, рак простати є найбільш частим захворюванням у чоловіків. Це хвороба людей зрілого віку 45-50 років. Його поширеність зростає до 65-70 років.

Symptoms-of-prostate-cancer

На жаль, рак передміхурової залози — захворювання, яке розвивається повільно і дає про себе знати лише на пізніх стадіях. Тому зазвичай виходить, що хвороба запущена і пацієнта вже не можливо повністю вилікувати. У зв'язку з цим медики настійно рекомендують у віці після 45 років регулярно здавати аналізи, тому що якщо пухлину вчасно помітити, то вона ще піддається лікуванню.

Серед основних симптомів раку передміхурової залози можна виділити:

  • болі в промежині
  • хворобливе і нерегулярне сечовипускання
  • гематурія

В залежності від стадії захворювання в різній мірі проявляються симптоми. На ранній стадії захворювання больові симптоми знімаються знеболюючими засобами, анальгетиками. Больові відчуття з'являються з-за тиску пухлини на капсулу залози, де зосереджені нервові закінчення. З розвитком хвороби пухлина проростає у капсулу і сусідні тканини, тим самим викликаючи постійний біль. Під час метастазування в кісткову тканину болі стають максимальними. Лише наркотичні препарати в силах допомогти таким пацієнтам.

На третій стадії раку простати хворі помічають хворобливе сечовипускання,часті походи в туалет, печіння, відчуття неповного спорожнення сечового міхура. Це за умови, що пацієнт не страждає аденомою (доброякісним збільшенням простати). Деформації в простаті призводять до больових відчуттів. Передміхурова залоза притискає частину сечівника.

Гостра затримка сечовипускання і симптоми ракової інтоксикації з'являються в самій запущеній формі захворювання.

Гематурія (виділення крові під час сечовипускання) спостерігається при четвертій формі раку. Причина цього проростання раку в сечовий міхур. Якщо в калі спостерігається кров, значить пухлина перейшла в пряму кишку. Якщо уражається сечовід, це може перерости в ниркову недостатність (пієлонефрит).

Іноді наслідком раку простати є зниження потенції і в рідкісних випадках імпотенція. Це відбувається з-за ураження нервових закінчень, які відповідають за ерекцію.

Обов'язково зверніться до досвідченого уролога для того, щоб вчасно поставити правильний діагноз.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *