Вторник , 24 ноября 2020
ruuk
Главная / Що варто знати при купівлі слухового апарату?

Що варто знати при купівлі слухового апарату?

Втрата і порушення слуху – одна з найгостріших проблем на сьогоднішній день. Підстави для цього різноманітні, тут присутні як екологічні, так і біологічні чинники. Вік, спадковість, вплив гострого шуму і вібрацій, інфекції, травми, пухлини та інше.

buying-a-hearing-aid

За статистикою кожен третій чоловік має проблеми зі слухом, а показання до застосування слухового апарату – один з 10. Також, статистика показує, що тільки один з п'яти, кому потрібен пристрій використовує його.

Доступні слухові апарати купити сьогодні можна легко і без сумнівів. Їх ринок настільки багатий, що зараз вам запропонують придбати від простого кишенькового до сучасного самоналагоджувального комп'ютерного приладу. Різноманітність пропозицій велика, тому у виборі слухового апарату не завадило б розібратися детальніше.

Ціна і доступність у використанні залежить від типу:

  • завушні слухові апарати, які розміщуються за вухом. Вони непомітні і прості у використанні. Найбільш поширені на Заході.
  • кишенькові, які застосовуються людьми, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, кріпляться на поясі.
  • внутрішньовушні або внутрішньоканальні – розміщуються в слуховому проході, виготовляються індивідуально, непомітні і прості в експлуатації. Широке застосування набули в Західних країнах.
  • слухові апарати з технологією RIC – це остання розробка. Розміщується за вухом, а також в зовнішньому проході вуха.

Всі вище перераховані слухові апарати в свою чергу діляться на:

  • цифрові з ручним програмуванням. Вони за ціною найбільш доступні, мають великий розмір і складність програмування. Доводиться налаштовувати вручну, можливості налаштувань не так великі в порівнянні з апаратами з компьютерним програмуванням.
  • цифрові з комп'ютерним програмуванням – ціна висока, цифрова обробка звуку висока, навіть мають можливість підключення до мобільних пристроїв.

У нас слухові апарати не сильно користуються попитом. До того ж, у суспільстві існує страх і дискомфорт перед ними. Але навіть, незважаючи на це відмовлятися від пристрою — це не раціональне рішення. Якщо за медичними показаннями вам прописали використання даного приладу – не відмовляйтеся від його використання. Він помітно поліпшить якість вашого життя і полегшить його. Ви будете відчувати комфорт в будь-яких ситуаціях. Звичайно ж, чим дорожчий і функціональніший ваш прилад, тим якіснішим буде сприйняття звуку.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *