Вторник , 27 октября 2020
ruuk
Главная / Рівень тестостерону і його функції в організмі чоловіка

Рівень тестостерону і його функції в організмі чоловіка

Як відомо, тестостерон можна сміливо назвати головним чоловічим гормоном, що впливає на абсолютно всі життєво важливі функції організму: загальне самопочуття, потенцію, пружність м'язів і т. д. Тестостерон, на думку фахівців, відповідає також за інтерес до протилежної статі, витривалість і силу.

The level-of-testosterone

Оптимальний рівень тестостерону дозволяє активно рости м'язовій тканині, спалювати підшкірні жири, синтезувати білок, знижувати ризик серцево-судинних захворювань. Багато хто помилково вважає, що рівень тестостерону впливає лише на сексуальну складову життя чоловіка, насправді ж спектр його дії набагато ширше. Адже недаремно його називають «гормоном переможця».

Чоловік з високим рівнем тестостерону більш якісно і продуктивно вирішує життєві завдання, швидше знаходить вихід з різних скрутних ситуацій. Крім того це допомагає відчути себе впевненим лідером практично в будь-якій справі. Можна сміливо сказати, що у більшості успішних чоловіків високий рівень тестостерону.

Починаючи з самого народження, рівень тестостерону в організмі чоловіка зростає і досягає свого максимуму до 18 років. Далі приблизно до сорока років він тримається на однаковій позначці. Як правило, зниження відбувається дуже повільно і поступово. Давайте розглянемо основні чинники, які так чи інакше впливають на зниження рівня тестостерону. У першу чергу варто відзначити надмірне вживання алкогольних напоїв, а також часті стресові ситуації. До зниження рівня тестостерону в організмі також наводять різні хронічні захворювання, умови праці, погана екологія і неправильний (нерегулярний) спосіб життя.

Нормою вмісту тестостерону в крові вважається показник від 350 до 1000 одиниць. За статистикою до шістдесяти років у чоловіка статевий гормон зменшується приблизно в п'ять разів. Більшість фахівців впевнені, що причиною інфарктів в порівняно молодому віці є саме недостатній рівень тестостерону.

До явним ознаками нестачі тестостерону можна віднести: високий тембр голосу чоловіка, жінкоподібну фігуру, погіршення пам'яті, характер стає чутливим і м'яким, поява безпричинного занепокоєння, проблеми з ерекцією. Нерідко трапляються протилежні випадки, тобто надлишок «чоловічого» гормону. Він виражається в агресивній поведінці, дратівливості, озлобленості на навколишній світ, безсонні. Як підвищити рівень тестостерону ми розглянемо в наступних статтях.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *