Среда , 18 мая 2022
ruuk
Главная / Рак грудей у чоловіків

Рак грудей у чоловіків

Рак грудей у чоловіків є досить рідкісним онкологічним захворюванням, але, на жаль, він теж існує. Особливістю цієї форми раку є те, що він з'являється у чоловіків в пізньому віці, порівняно з жінками.

Breast-cancer-in-men

Симптомами даної пухлини, що найбільш часто зустрічаються, а це близько 70 % випадків, є безболісне новоутворення в грудях, втягнення соска, виділення або виявлення. Так само, але досить рідко, симптомом може послужити хворобливе новоутворення в грудях. Самий рідкісний тип раку — Хвороба Педжета, який зустрічається у 1% випадків.

З моменту появи симптомів до початку курсу лікування може пройти 6 — 10 місяців. В основному діагностика виявлення пухлини затягується через рідкісність захворювання та недостатньої обізнаності лікарів. Завдяки анатомічній будові молочної залози, рак грудей у чоловіків можна виявити за допомогою звичайної пальпації. Зазвичай для виявлення хвороби лікарі використовують мамографію, аспіраційну біопсію і ультразвукову діагностику. Такий метод виявлення називається методом потрійного тесту. Мамографія виявляє рак грудей у чоловіків в 90% випадків. Причини, які піддають чоловіків у зону ризику появи пухлини: зайва вага, пошкодження або дисфункції печінки, вживання алкоголю, променева терапія, випадки раку грудей у сім'ї.

Лікування захворювання може йти в трьох напрямках: хірургічне втручання, променева терапія і системна терапія. Хірургічне втручання застосовується на ранніх стадіях розвитку пухлини, шляхом простої або модифікованої мастектомії. Операція проходить шляхом пахвового розсічення. Променева терапія у чоловіків відбувається частіше, ніж у жінок, через те, що хвороба виявляється на більш пізніх стадіях. Що стосується доз випромінювання, то вони є стандартними як для чоловіків, так і для жінок. Під системною терапією, мається на увазі лікування з використанням тамоксифену. При лікуванні даним способом показник рівня виживаності у чоловіків більше, ніж при лікуванні іншими методами.

Якщо брати в порівнянні, то перебіг пухлинного процесу відбувається однаково як у чоловіків, так і у жінок. Однак чоловіки стикаються з іншою обстановкою, ніж жінки, а саме фактор недостатності інформації і питання чоловічої гордості.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *