Пятница , 5 марта 2021
ruuk
Главная / Прищі на голові немовляти

Прищі на голові немовляти

Шкіра у немовлят дуже ранима і ніжна, саме тому молода мама повинна приділяти їй підвищену увагу. Прищики на шкірі обличчя і голови – досить часте явище в цьому віці.

Pimples-on-the-head-of-an-infant

Причини появи почервоніння і прищів у грудних дітей можуть бути самими різними. Те ж саме можна сказати про методи лікування і наслідки. Варто відзначити, що деякі висипання минають самі собою, але їх потрібно вміти виявляти.

У перші місяці життя у немовляти можуть з'являтися так звані гормональні почервоніння або висип. Зовні вони виглядають як області з дрібними червонуватими гнійничковими прищиками, найчастіше їх можна помітити на голові та обличчі малюка, рідше на спині і шиї. За твердженням фахівців цей неонатальний висип може бути до трьох місяців і він є результатом формування гормонального фону дитини. Це природний процес, який відбувається довільно і не потребує лікування.

Якщо ви побачите на тілі своєї дитини схожу висип не потрібно панікувати, це не вірусне захворювання і не діатез. Допомога професіоналів у цьому випадку не вимагається.

При появі висипу на шкірі дитини не слід її «підсушувати», використовуючи марганцівку або спиртові розчини, також не рекомендується застосовувати жирні мазі або антибіотики. До того ж лікарі не радять використовувати присипку на уражених ділянках шкіри.

Для лікування таких своєрідних прищиків на голові і тілі немовляти достатньо всього лише дотримуватися правил гігієни, серед яких миття дитини виключно кип'яченою водою, а також підтримання нормальних температурних умов у приміщенні, в якому проводяться процедури. Якщо описуваний висип покриває занадто великі ділянки шкіри, ви можете, проконсультувавшись з досвідченим лікарем застосовувати креми з кетоконазолом.

У багатьох дітей грудного віку можна помітити характерні кірки на шкірі. Вони також як і описані вище висипи не вимагають спеціального лікування. Не слід їх відлущувати, для того щоб розм'якшити кірки ви можете скористатися прожареною соняшниковою олією.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *