Понедельник , 8 марта 2021
ruuk
Главная / Причини виникнення кіфозу

Причини виникнення кіфозу

У ранньому дитинстві, напевно, всіх примушували тримати спину прямо, тобто правильно сидіти за партою і за столом. Але ми тоді думали, що батьки дуже суворо до нас ставляться, а вони всього лише турбувалися за нашу правильну поставу.

Causes-of-kyphosis

Сутулість виглядає не естетично, а до того ж це хвороба, звана кіфозом. Причини розвитку кіфозу беруть початок саме з дитинства. Наприклад, підліток починає в певному віці швидко рости і хребетному стовпу важко утримувати тіло. А якщо ще м'язи спини і преса погано розвинені і нетреновані, то хребет змушений вигинатися в грудному або крижовому відділі.

Так само вирішальну роль у виникненні кіфозу грає плоскостопість, відбувається нерівномірний розподіл навантаження на скелет. Крім того різні травми і рахіт у дитинстві можуть спровокувати порушення фізіологічних вигинів хребта. Як в юності, так і ближче до старості, в організмі відбувається перебудова і відповідно зміни хребетного стовпа. З віком хребетні диски починають стиратися, хребет як би осідає, при цьому стає менше людський зріст. Деформація хребта може створити у людини навіть горб. Порушується процес дихання за рахунок здавлювання легеневої тканини. Внаслідок цього розвивається хронічна гіпоксія (нестача кисню).

Коли сильно викривлений хребет, внутрішні органи виявляються зміщеними і порушується їх повноцінна робота. Якщо не вживати заходів, то, як і будь-яке інше захворювання, кіфоз починає прогресувати. Викривлення ще більше посилюється. При тривалому стоянні і сидінні з'являються нестерпні болі в спині.

Так само не варто залишати без уваги остеохондроз, тому що якщо його не лікувати, так само розвивається кіфоз хребта. Необхідно пройти обстеження у лікаря – невролога та ортопеда. В якості профілактики займайтеся плаванням. Не нехтуйте рухами, займайтеся гімнастикою, зміцнюючи м'язи спини і преса. Робіть вис на перекладині. Спати потрібно на твердій поверхні, бажано на спині. Жінкам необхідно виключити високі підбори, які призводять до плоскостопості та порушення постави.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *