Вторник , 24 ноября 2020
ruuk
Главная / Причини позаматкової вагітності

Причини позаматкової вагітності

Як стверджують фахівці, позаматкова вагітність трапляється у жінок досить рідко. Згідно зі статистикою ця патологія має близько чотирьох відсотків з усіх вагітних.

Causes-of-ectopic-pregnancy

На жаль, останнім часом позаматкова вагітність настає у жінок значно частіше, ніж в минулому. При даному захворюванні обов'язково слід скористатися лікарською допомогою, без операційного втручання тут не обійтися.

Бувають випадки, коли яйцеклітина не в змозі досягти матки, при цьому процес імплантації відбувається в матковій трубі, або в черевній порожнині. Рідше імплантація трапляється в яєчнику або в розі матки. Тому плід не може нормально розвиватися. У занедбаному стані настає так званий трубний аборт, який може закінчитися безпліддям або навіть смертю жінки. Багато фахівців стверджують, що 3 тиждень вагітності є показовим у визначенні здоров'я жінки і майбутньої дитини.

Тепер давайте безпосередньо перейдемо до самих причин, які здатні викликати позаматкову вагітність. По-перше, слід відзначити різні хронічні хвороби матки, сечового міхура або придатків, викликані різноманітними інфекціями. Як відомо, ризик запальних процесів у статевих органах багаторазово підвищується після перенесеного аборту або неблагополучних пологів. Запалення призводять до появи спайок, рубцевих змін і фіброзу. Маткові труби значно звужуються, тим самим порушується транспортна функція, змінюється війчастий епітелій, можливе формування помилкового ходу. Тому при проходженні по трубах яйцеклітина відчуває певні труднощі. Ендометріоз можна сміливо назвати одним з найбільш небезпечних захворювань, яке часто призводить до позаматкової вагітності.

Практично всі хірургічні втручання в паховій області жінки є потенційними причинами запалень, внаслідок яких може виникнути позаматкова вагітність. Також варто особливо відзначити ще одну причину – вроджена недорозвиненість або ущербність маткових труб. При інфантилізмі труби не справляються зі своїми функціями, всьому виною їх неправильна форма.

Наступна досить часта причина даного захворювання – зміни в гормональному фоні жінки. Як правило, вони призводять до зменшення просвіту труб і відповідно до змін в перистальтиці. Найчастіше це пов'язано з різними ендокринними розладами. Але гормональні зміни можуть бути викликані використанням спіралей в якості контрацепції, також сюди можна віднести прийом гормональних препаратів.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *