Среда , 18 мая 2022
ruuk
Главная / Причини позаматкової вагітності

Причини позаматкової вагітності

Як стверджують фахівці, позаматкова вагітність трапляється у жінок досить рідко. Згідно зі статистикою ця патологія має близько чотирьох відсотків з усіх вагітних.

Causes-of-ectopic-pregnancy

На жаль, останнім часом позаматкова вагітність настає у жінок значно частіше, ніж в минулому. При даному захворюванні обов'язково слід скористатися лікарською допомогою, без операційного втручання тут не обійтися.

Бувають випадки, коли яйцеклітина не в змозі досягти матки, при цьому процес імплантації відбувається в матковій трубі, або в черевній порожнині. Рідше імплантація трапляється в яєчнику або в розі матки. Тому плід не може нормально розвиватися. У занедбаному стані настає так званий трубний аборт, який може закінчитися безпліддям або навіть смертю жінки. Багато фахівців стверджують, що 3 тиждень вагітності є показовим у визначенні здоров'я жінки і майбутньої дитини.

Тепер давайте безпосередньо перейдемо до самих причин, які здатні викликати позаматкову вагітність. По-перше, слід відзначити різні хронічні хвороби матки, сечового міхура або придатків, викликані різноманітними інфекціями. Як відомо, ризик запальних процесів у статевих органах багаторазово підвищується після перенесеного аборту або неблагополучних пологів. Запалення призводять до появи спайок, рубцевих змін і фіброзу. Маткові труби значно звужуються, тим самим порушується транспортна функція, змінюється війчастий епітелій, можливе формування помилкового ходу. Тому при проходженні по трубах яйцеклітина відчуває певні труднощі. Ендометріоз можна сміливо назвати одним з найбільш небезпечних захворювань, яке часто призводить до позаматкової вагітності.

Практично всі хірургічні втручання в паховій області жінки є потенційними причинами запалень, внаслідок яких може виникнути позаматкова вагітність. Також варто особливо відзначити ще одну причину – вроджена недорозвиненість або ущербність маткових труб. При інфантилізмі труби не справляються зі своїми функціями, всьому виною їх неправильна форма.

Наступна досить часта причина даного захворювання – зміни в гормональному фоні жінки. Як правило, вони призводять до зменшення просвіту труб і відповідно до змін в перистальтиці. Найчастіше це пов'язано з різними ендокринними розладами. Але гормональні зміни можуть бути викликані використанням спіралей в якості контрацепції, також сюди можна віднести прийом гормональних препаратів.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *