Вторник , 24 ноября 2020
ruuk
Главная / Користь і шкода риб'ячого жиру

Користь і шкода риб'ячого жиру

На сторінках цієї статті, мова піде про користь і шкоду риб'ячого жиру для організму людини. Були часи, коли у Радянському Союзі, прийом риб'ячого жиру був обов'язковим заходом для кожної людини, особливо дітей, приносячи незаперечну користь здоров'ю.

The benefits-and-harms-of-fish-oil

З роками ця звичка пішла в давнину, але сучасним людям небайдужий стан їх здоров'я і знов згадали користь старого доброго риб'ячого жиру.

За словами дідусів і бабусь, прийом риб'ячого жиру був примусовим, тому що приймали його ложками, а на смак це досить неприємно. В даний час риб'ячий жир випускається в желатинових капсулах, тому несмачний жир легко приймати без зусиль над собою, так само деякі фармацевтичні компанії випускають Бади, в основі яких міститься риб'ячий жир, вітамін Е. Виявляється, риб'ячий жир засвоюється тільки в присутності жиророзчинного вітаміну Е.

Риб'ячий жир не рекомендується приймати безладно, його п'ють курсами 3-4 рази в рік по 1-1,5 місяця не більше двох капсул тричі на день. При збільшенні дози риб'ячого жиру можливе передозування препарату і крім шкоди з'являються побічні дії з боку сечостатевої системи, жовчовиділення, щитовидної залози.

Зважаючи на те, що риб'ячий жир є все ж лікарським препаратом, перед прийомом рекомендується консультація лікаря-терапевта.

Користь риб'ячого жиру безсумнівна, тому що він містить величезну кількість Омега-3, речовина поліпшує роботу серцевого м'яза, сприяє очищенню судин від тромбів, зміцнює пам'ять і нервову систему, перешкоджає випаданню волосся і ламкості нігтів.

Великим плюсом в прийомі риб'ячого жиру, є втрата зайвих кілограмів, так що, хто веде боротьбу із зайвою вагою, варто звернути увагу на капсули з риб'ячому жирі.

Риб'ячий жир дуже популярний серед людей, що займаються на тренажерах з великою вагою, тому що це джерело вітамінів і мікроелементів. Здатність підвищувати процеси метаболізму в жирових тканинах з допомогою прийому риб'ячого жиру особливо цінна для важкоатлетів.

Але, як відомо у медалі дві сторони, і скориставшись самолікуванням риб'ячимй жиром можна нанести шкоду. Як у будь-якого лікарського засобу у риб'ячого жиру є протипоказання: гіпервітаміноз вітаміну Д і кальцію; алергічні реакції або непереносимість препарату, хронічна ниркова недостатність, наявність жовчнокам'яної та сечокам'яної хвороби, порушення функції щитовидної залози, деякі захворювання легенів.

Щоб правильно вибрати препарат риб'ячого жиру, необхідно ознайомитися з інструкцією і складом. Склад капсули риб'ячого жиру може бути з жиру печінки морських риб, а так само з м'язової тканини риб.

Найбільш цінним і якісним є риб'ячий жир добутий з м'язів риб, це зазначено в анотації, отже ціна цього препарату буде вищою.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *