Вторник , 27 октября 2020
ruuk
Главная / Ознаки авітамінозу і як з ним упоратися

Ознаки авітамінозу і як з ним упоратися

Сьогодні ми розглянемо ознаки авітамінозу, а також які вітаміни допоможуть впоратися з весняною втомою і нездужанням.

Signs-of-vitamin-deficiency

Весняна вогкість часто викликає застуду, недолік сонячного світла приводить до появи депресії, вітур є причиною сухості шкіри. Люди відчувають сонливість, нерідко бувають головні болі, знижена працездатність і дратівливість стали звичними складовими зимово-весняного періоду. Всі перераховані симптоми, як правило, сходяться до банального авітамінозу, тобто нестачі одного або кількох життєво важливих вітамінів в організмі.

Виникнення авітамінозу пояснюється скороченням в раціоні насичених корисними речовинами фруктів і овочів. Варто відзначити, що вітаміни не здатні накопичуватися в нашому організмі, крім так званих жиророзчинних елементів A, D, E – вони зберігаються в мізерних кількостях. Виходячи з цього, робити вітамінний запас у своєму організмі в літній час абсолютно безглуздо.

Впоратися з весняним авітамінозом нам допоможуть свіжі продукти в комплексі з медичними препаратами. Намагайтеся простежити за своїм самопочуттям. Якщо у вас стали проявлятися проблеми із зором, виникло лущення шкіри або діарея, то швидше за все вам не вистачає вітаміну А і D. Дратівливість, порушення сну, висип на шкірі, проблеми з волоссям – явні ознаки нестачі вітамінів групи B. Постійна втома, нервозність і слабкість свідчать про дефіцит вітаміну C.

При виникненні описаних вище нездужань споживайте продукти з вмістом названих речовин. Вживання лікарських препаратів повинно бути узгоджене з лікарем, тому що можливе перенасичення організму.

Перерахуємо основні продукти, в яких містяться життєво необхідні речовини. Вітамін A у великих кількостях міститься в зелені, печінці морської риби, а також у моркві. Найбільш насиченими вітаміном B вважаються хлібні продукти з твердих сортів пшениці, гречані крупи, молочні продукти і м'ясо. Цитрусові і більшість фруктів багаті вітаміном C.

Вітамін D потрапляє в організм людини під впливом сонячних променів, тому потрібно намагатися здійснювати прогулянки як можна частіше. Рослинні масла, бобові, горіхи і м'ясо допоможуть впоратися з авітамінозом зумовленим дефіцитом вітаміну E.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *