Понедельник , 8 марта 2021
ruuk
Главная / Оцтовий компрес

Оцтовий компрес

Способи застосування багатьох народних засобів передаються з покоління в покоління і відомі з найдавніших часів.

Vinegar-compresses

Всім відомо, що будь-яке застудне захворювання супроводжується підвищенням температури. Особливо страшно молодій мамі, коли у її малюка, якому не виповнилося і року, піднімається температура вище 38 градусів. Ще двадцять років тому, медики старанно намагалися її знизити з допомогою лікарських препаратів, хоча чудово знали, що підвищення температури у людини – це свідчення того, що його організм починає активно боротися з інфекцією, що потрапила в нього. Тільки останні десять років лікарі стали рекомендувати не поспішати давати дитині жарознижуючі препарати, а спочатку спробувати знизити з допомогою компресів з оцту. Для цього звичайний столовий оцет розводиться водою у пропорції 1/1, в розчин опускається марля, складена вчетверо, віджимається і прикладається на ікри дитини. Зверху закутується теплим махровим простирадлом. Починати збивати температуру рекомендують тільки при її перевищенні до 38,5 градусів. Компреси з оцту знижують її, як мінімум, на 0,5 градуса.

Хорошим жарознижуючим засобом, застосовуваним для дорослого хворого, є компрес з оцту з картоплею. Для його приготування 2 бульби картоплі очищуються і натираються на дрібній тертці, потім поливаються 1 столовою ложкою оцту. Отримана маса загортається в марлю і кладеться на лоб хворого на 15-20 хвилин. Компрес зніме жар протягом години. Його застосування також ефективне при кашлі, компрес робиться на верхню область грудей.

Ангіна – важке захворювання горла, небезпечне своїми ускладненнями на серце. При цьому захворюванні рекомендується робити компрес картоплі з оцтом на горло. Зверху його обов'язково треба закутати вовняним шарфом або хусткою.

Оцтовий компрес застосовується і в косметологічних цілях. Хорошим засобом для видалення застарілих мозолів стають компреси, зроблені з хлібнго м'якуша, просоченого в яблучному оцті. М'якуш прикладають до мозолів, зверху накладають целофанову плівку, зав'язують бинтом і зверху одягають вовняні шкарпетки. Яблучний оцет краще використовувати натуральний, а не розведену есенцію. Цей компрес також можна використовувати для розм'якшення загрубілої шкіри на п'ятах.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *