Вторник , 31 марта 2020
ruuk
Главная / Необхідність мамографії для жінок старше сорока років

Необхідність мамографії для жінок старше сорока років

Частота захворювань молочної залози за останній час значно збільшилася. У зв'язку з цим виникла необхідність проводити мамографію щорічно жінкам після сорока років, а тим більше з настанням менопаузи жінкам після п'ятдесяти років.

mammography-for-women

Кожна жінка повинна проводити самообстеження молочних залоз на п'ятий день менструального циклу. Для проведення самообстеження потрібно роздягнутися до пояса, встати перед дзеркалом, одну руку завести за голову, а іншою рукою злегка надавлюючими рухами перевіряти область пахв і молочних залоз. Обстежити одну сторону, потім перейти до іншої, потім покласти груди між долонь, злегка натискаючи обмацувати, перебираючи пальцями по грудях.

Зверніть увагу, як виглядає сосок на грудях, якщо ви помітили його зміну або виділення з соска, а також ущільнення при самообстеженні грудей, негайно зверніться до лікаря — мамолога. Не варто впадати в паніку, виявивши при самообстеження грудей якісь зміни. Лікар уважно огляне ваші груди і призначить мамографію, яка дасть точну відповідь на ваші сумніви. Обстеження мамографія — це рентгенографія молочної залози.

Існує спеціальне рентгенівське обладнання для проведення даної процедури. Незалежно від розміру, груди кладуться на поверхню апарату і притискаються з обох сторін, це здавлення трохи неприємне, але безболісне, якщо проводити мамографію по закінченні менструації. Отримавши знімок, лікар – мамолог за допомогою комп'ютерного обладнання уважно вивчить ваш рентгенівський знімок грудей.

Не турбуйтеся, якщо лікар знову пошле вас ще раз зробити знімок, це не означає, що є патологія, просто може потрібні знімки під іншим кутом, більш точні. Жінкам після сорока років незалежно від самообстеження, необхідно щорічно проходити мамографію, тому що в організмі починається гормональна перебудова, підготовка організму до менопаузи.

У цей період життя жінки організм більш вразливий до різного роду новоутворень. Якщо у вашому населеному пункті немає лікаря – мамолога, потрібно звернутися до хірурга або онколога. Особливу увагу діагностики молочних залоз повинні приділяти жінки, в роду яких траплялися пухлини молочних залоз.

Всім жінкам, незалежно від віку хочеться бути здоровими і красивими, а від своєчасного звернення до лікаря і лікування залежить не тільки наше здоров'я, але й життя.

Читайте также

Пищевая аллергия у грудничков

В настоящее время все большее распространение приобретает такая болезнь как аллергия, она по праву считается ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *