Понедельник , 8 марта 2021
ruuk
Главная / Настій кедрових горіхів

Настій кедрових горіхів

Кедровий горіх, це дуже цінний продукт, багатий різноманітними вітамінами (А, В, С, Е, D, Р), жирними кислотами і мікроелементами (магній, калій, кальцій, фосфор).

Pine-Nuts

Настої з цих горіхів, широко поширені в народній медицині, вони володіють лікувальними властивостями: запобігають сольові відкладення, очищають лімфу і кров, відновлюють і загоюють опіки, забої і рани, допомагають при хворих суглобах, допомагають людям зі слабким імунітетом, мають протипухлинну дію, сприятливо діють на підвищення потенції, допомагають усунути проблеми з зором і слухом, позитивно діють на травну систему.

Широке застосування такі настоянки отримали в Сибіру, адже саме там і росте цей чудовий горіх, в тайгових лісах, які славляться своєю природою і чудовою екологією. При приготуванні настоянки кедровий горіх абсолютно не втрачає корисних якостей і зберігає всі корисні вітаміни.

Готувати кедрову настоянку дуже швидко і просто. Існує маса різноманітних народних рецептів таких настоїв, наприклад: розтовкти кедровий горіх разом зі шкаралупою (можна застосовувати і цілі горіхи), перемішати з горілкою або спиртом і настоювати протягом декількох тижнів, бажано в темному місці. Найбільше часу займає очищення від шкаралупи горіхів і їх миття. Зберігати потрібно в скляному посуді з темного скла. Щоб перевірити готовність настою, необхідно витягти з посудини один горіх і розкрити шкаралупу, якщо серцевина горіха розчинилася, то настій повністю готовий. Курс застосування такої настойки становить від 30 до 60 днів, термін залежить від необхідного ефекту. Спосіб застосування: по 1-2 чайні ложки кедрової настоянки на 1/3 склянки води 3 рази в день, вживати за 30 хвилин до їжі.

Окрім власноручного приготування настоянки, її можна купити в аптеці, але при покупці варто уважно подивитися на виробника цієї продукції. Краще всього купувати настоянки, виготовлені з сибірських кедрових горіхів, вони вважаються найбільш цінними.

Настоянки вкрай корисні і абсолютно нешкідливі, але перед застосуванням все-таки слід звернутися за консультацією до фахівця. Кедрову настойку не рекомендується застосовувати дітям, вагітним та людям, які страждають алкоголізмом.

Читайте также

мази для лечения суставов

Мази для лечения суставов

Болезни суставов доставляют массу огорчений, так как ограничивают движения человека и сопровождаются сильными болями. Чтобы ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *