Вторник , 27 октября 2020
ruuk
Главная / Медикаментозний аборт

Медикаментозний аборт

Медикаментозний аборт широко поширений в країнах зарубіжжя, в нашій країні таку міні-операцію проводять нечасто.

Медикаментозный аборт

Сама назва говорить про те, що ця процедура проводиться за допомогою медикаментів. Як і будь-яке інше втручання у дітородну функцію процедуру медикаментозного аборту проводять під суворим контролем лікаря-гінеколога. Після проведеного обстеження лікар вирішує, який найбільш ефективний препарат підійде саме вам.

Важливою і найголовнішою умовою медикаментозного аборту є термін вагітності, який не повинен перевищувати шести тижнів. Якщо термін вагітності більше шести тижнів, то результат від прийнятого препарату буде нульовим і доведеться вдатися до хірургічного втручання, а наслідки можуть бути непередбачуваними.

Якщо ви приймете виважене рішення зробити медикаментозний аборт, необхідно записатися на прийом до лікаря і підписати документ, тобто згоду на операцію і на те, що лікар відповідальності за наслідки не несе. Прийнявши призначений препарат, ви повинні перебувати під пильним наглядом лікаря-гінеколога, тому що, якщо щось піде не так, може виникнути необхідність провести інструментальне вишкрібання порожнини матки.

За деяких обставин, наприклад непереносимість препарату, хвороби печінки і нирок, захворювання кровообігу, офтальмологічні хвороби, цукровий діабет, порушення згортання крові і т. д., медикаментозний аборт категорично протипоказаний.

Не можна не взяти до уваги той факт, що побічною дією препаратів, що застосовуються для медикаментозного аборту, є невиношування вагітності, а також потворності плоду.

Не варто ігнорувати психо-емоційний фактор жінки — зважившись на медикаментозний аборт, прийнявши призначений препарат, через деякий час починається відторгнення плодового яйця з матки і настає кровотеча. Втрата плода є сильним стресом для жінки, її починають мучити сумніви в правильності обраного рішення. На цьому грунті нерідко трапляються неврози, і навіть психічні розлади.

Якщо ви все ж зважилися перервати вагітність, необхідно зробити УЗД, щоб визначити термін вагітності.

Слід записатись на прийом до лікаря-гінеколога та суворо виконувати всі вказівки і рекомендації.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *