Среда , 28 октября 2020
ruuk
Главная / Лікування геморою і проктиту

Лікування геморою і проктиту

Геморой досить поширена проблема, говорити про яку не прийнято вголос, багато людей соромляться йти на прийом до лікаря-проктолога.

Treatment-of-hemorrhoids-and-proctitis

Геморой являє собою, щільний сосочок, наповнений кров'ю, власне це варикозне розширення вен прямої кишки. Виникає геморой після підняття важких предметів, тривалого стояння, сидячого способу життя, а також після тривалих закрепів і прийому алкоголю.

Запалення геморою може сприяти пристрасть до солоної, гострої та кислої їжі. Вагітність і пологи також є причиною появи або загострення геморою. На першій стадії можна легко вправити в пряму кишку, після проведеного лікування, біль стихає, гемороїдальний вузол перестає турбувати.

Коли хвороба переходить у другу стадію, виникають такі неприємні симптоми, як випадання прямої кишки, гемороїдальні вузли стають численними, нагадують виноградний кетяг. Таке явище називається проктитом, при гострому проктиті підвищується температура тіла до 38 – 39 градусів, виникає озноб, біль в області заднього проходу, кровотеча. В цьому випадку потрібна екстрена допомога лікаря, якщо ви не в змозі йти на прийом до лікаря, викликайте швидку допомогу.

При розвитку гострого проктиту відбувається його ускладнення – хронічний проктит, який може не давати підвищення температури і різких болів. При хронічному проктиті відбуваються зміни всередині прямої кишки, її звуження, рубцювання, внутрішній геморой. Ось чому необхідно при першій появі геморою відвідати лікаря – проктолога, лікування на першій стадії проводиться дуже успішно і без ускладнень.

Давайте відкинемо помилковий сором і будемо лікувати свою кохану пряму кишку вчасно, не чекаючи таких ускладнень як проктит, коліт, парапроктит, рак прямої кишки. У профілактиці геморою відіграє велику роль правильне харчування і здоровий спосіб життя. Необхідно виключити з раціону алкоголь, солоності, маринади, копчену, гостру та кислу їжу. Не варто також зловживати чорним чаєм, кавою, смаженими стравами і жирними продуктами. Доцільно при геморої перейти на роздільне харчування, яке допоможе уникнути частих запорів. Запори також є причиною появи геморою.

З метою профілактики геморою можна порекомендувати пити чай з трави горця пташиного, яку можна придбати в аптеці. Народна медицина пропонує дієвий рецепт від геморою: зробіть свічку з сирої картоплі і вставте її в задній прохід. З такою свічкою можна ходити весь день, потім вставити нову свічку. Процедуру повторювати від 7 до 10 разів.

Слідкуйте за собою, правильно харчуйтеся, більше рухайтеся і звертайтеся до лікаря, щоб не допускати ускладнень.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *