Среда , 18 мая 2022
ruuk
Главная / Лікування ендометріозу гомеопатією

Лікування ендометріозу гомеопатією

Сучасні методики оперативного, гормонального і навіть комплексного лікування, на жаль, не здатні повністю вилікувати ендометріоз, тому що після будь-якого виду лікування спостерігається рецидив. Деякі фахівці радять лікування ендометріозу гомеопатією, але в будь-якому випадку його потрібно проводити в комплексі і обов'язково під наглядом гінеколога.

Лікування ендометріозу гомеопатією

Лікування гомеопатією, як правило, направлено на оздоровлення людини в цілому, а не на викорінення хвороби. Для кожної жінки повинна підбиратися індивідуальна програма лікування, яка передбачає вік, загальний стан, а також локалізацію та поширення ендометріозу.

Гомеопатія кожне захворювання розглядає як порушення гомеостазу, тобто внутрішнього середовища організму. На ранній стадії ендометріозу при правильному підборі гомеопатичних препаратів можна домогтися придушення розростання і зменшення осередків захворювання. Крім того гомеопатія не має руйнівної дії на імунну систему, у результаті якого і розвивається ендометріоз. На ранніх стадіях хвороби гомеопатичні препарати впливають на гормональні та імунологічні причини. На більш пізніх – гомеопатія здатна значно скоротити біль, а також зменшити кровотечу.

Необхідно розуміти, що значні прояви эндоментріозу неможливо прибрати за допомогою гомеопатії. Якщо застосовувати виключно гомеопатичні засоби без комплексного лікування, то хвороба перейде у важку форму і знадобиться видалення уражених органів.

Лікуючий гінеколог повинен знати, на якому саме етапі відправляти хвору жінку на лікування до гомеопата, який підбере відповідні засоби, виявивши індивідуальні особливості жіночого організму в цілому. Для лікування різних гінекологічних захворювань і розладів існує близько 80 різних гомеопатичних засобів, тому тільки професійний лікар-гомеопат здатний підібрати відповідні ліки.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *