Среда , 28 октября 2020
ruuk
Главная / Лікування ендометріозу гомеопатією

Лікування ендометріозу гомеопатією

Сучасні методики оперативного, гормонального і навіть комплексного лікування, на жаль, не здатні повністю вилікувати ендометріоз, тому що після будь-якого виду лікування спостерігається рецидив. Деякі фахівці радять лікування ендометріозу гомеопатією, але в будь-якому випадку його потрібно проводити в комплексі і обов'язково під наглядом гінеколога.

Лікування ендометріозу гомеопатією

Лікування гомеопатією, як правило, направлено на оздоровлення людини в цілому, а не на викорінення хвороби. Для кожної жінки повинна підбиратися індивідуальна програма лікування, яка передбачає вік, загальний стан, а також локалізацію та поширення ендометріозу.

Гомеопатія кожне захворювання розглядає як порушення гомеостазу, тобто внутрішнього середовища організму. На ранній стадії ендометріозу при правильному підборі гомеопатичних препаратів можна домогтися придушення розростання і зменшення осередків захворювання. Крім того гомеопатія не має руйнівної дії на імунну систему, у результаті якого і розвивається ендометріоз. На ранніх стадіях хвороби гомеопатичні препарати впливають на гормональні та імунологічні причини. На більш пізніх – гомеопатія здатна значно скоротити біль, а також зменшити кровотечу.

Необхідно розуміти, що значні прояви эндоментріозу неможливо прибрати за допомогою гомеопатії. Якщо застосовувати виключно гомеопатичні засоби без комплексного лікування, то хвороба перейде у важку форму і знадобиться видалення уражених органів.

Лікуючий гінеколог повинен знати, на якому саме етапі відправляти хвору жінку на лікування до гомеопата, який підбере відповідні засоби, виявивши індивідуальні особливості жіночого організму в цілому. Для лікування різних гінекологічних захворювань і розладів існує близько 80 різних гомеопатичних засобів, тому тільки професійний лікар-гомеопат здатний підібрати відповідні ліки.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *