Пятница , 12 августа 2022
ruuk
Главная / Лазерне очищення крові

Лазерне очищення крові

До самого безпечного способу очищення організму можна віднести внутрішньовенне лазерне очищення крові (ВЛОК). ВЛОК відноситься до методів квантової терапії крові і широко використовується вже 20 років.

Laser-blood-purification

Метод здатний надати істотну допомогу страждаючим хронічним панкреатитом, зашлакованностью організму, вегето-судинною дистонією, хронічним бронхітом, холециститом, гайморитом, простатитом і т. д. Метод не має аналогів серед фізіотерапевтичних методів щодо ефективності, хорошої переносимості і простоти. Використання одноразового устаткування при ВЛОК повністю виключає ризик зараження ВІЛ або гепатитом.

Суть методу полягає в наступному. У будь-яку доступну вену вводиться оптичний хвилевід. Через нього відбувається очищення крові в судинному руслі. Лазерний апарат, що використовується дає світло з довжиною хвилі 630 нм. Фоторецептори клітин крові дуже чутливі до такого світла. Внутрішньоклітинні компоненти поглинають світло, змінюючи свій стан. Світло збуджує і активує клітини крові, приводячи в дію біохімічні реакції в організмі. В результаті цього розвивається лікувальний ефект.

Чарівну пігулку для організму називають ВЛОК. Не потрібно приймати безліч сильнодіючих препаратів. Замість цього, пройшовши курс ефективних і безболісних процедур, можна відновити імунітет, понизити рівень холестерину, в 2-3 рази скоротити терміни одужання.

Маса крові цілком і багаторазово очищається прямо в судинах. Не потрібно робити забір крові і зворотне переливання. ВЛОК не має протипоказань, легко переноситься, знімає біль, покращує самопочуття.

Процедура займає півгодини. Протягом цього часу кров очищується від шлаків і, рухаючись по кровоносних судинах, знезаражує осередки внутрішнього запалення.

Лазерне очищення крові руйнує тромби. Клітини крові стають більш рухливими. Підводячи підсумок, потрібно зазначити, що лазерне випромінювання має заспокійливий, знеболюючий і протизапальний ефект, надає імуностимулюючу і антиалергічну дію.

ВЛОК здатне усунути спазми судин, жовчних шляхів, бронхів, знизити концентрацію холестерину і токсичних продуктів. Процедура показана в якості профілактики вірусних інфекцій, а також для відновлення організму після перенесеного захворювання.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *