Понедельник , 26 октября 2020
ruuk
Главная / Корисні властивості оливкової олії

Корисні властивості оливкової олії

Оливкову олію можна сміливо назвати одним з найбільш цінних натуральних продуктів, які допомагають проводити профілактику багатьох серцево-судинних захворювань.

olive-oil

Крім того воно не містить холестерин, а при його постійному вживанні в їжу можна значно знизити рівень холестерину в крові.

Користь оливкової олії важко переоцінити в роботі всього травного тракту. Воно чудово активізує шлунок, кишечник, стимулює роботу печінки і підшлункової залози. Багато фахівців призначають прийом оливкової олії при виразках дванадцятипалої кишки і шлунка.

Не секрет, що оливкова олія чудово зарекомендувало себе в боротьбі з гемороєм. При цьому людям, що страждають від постійних запорів необхідно натщесерце вранці випивати чайну ложку цього продукту для регулювання і сталості стільця.

Оливкова олія містить в собі величезну кількість антиоксидантів і вітаміну E, сприяє розгладженню зморшок і уповільненню процесів старіння всього організму. Ця властивість олії оливи пояснює часте застосування її в косметології у вигляді масок, різних кремів і мазей.

Вчені давно довели цілющі властивості оливкової олії по відношенню до імунної системи людини. У ній містяться так звані активні вуглеводи та інші необхідні мікроелементи, які мають противоатеросклеротичну дію, а також виступають у якості анестетика і протизапального засобу.

Як відомо, вміст лінолевої кислоти в оливковій олії перевищує показник його вмісту в соняшниковій в кілька разів. Це в свою чергу пояснює, чому холестерин так активно виводиться з крові. У давнину масло оливи використовували в якості засобу для загоєння ран, тому ви можете скористатися цим ефектом. Нормалізація артеріального тиску – ще одна корисна властивість оливкової олії.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *