Воскресенье , 26 сентября 2021
ruuk
Главная / Дієта вуглеводного чергування

Дієта вуглеводного чергування

Дієта вуглеводного чергування стала дуже модною дієтою серед людей, що займаються на тренажерах, а так само серед артистів. Ця дієта є найбільш ефективною для бажаючих скинути зайві кілограми.

Diet-of-carbohydrate-alternation

Для того щоб приступити до виконання дієти вуглеводного чергування, потрібно розібратися, в чому ж полягає її суть і чому вона така популярна. Дана дієта ще має назву білково-вуглеводна. Не чекайте миттєвих результатів, термін дієти становить півтора чи два місяці.

Схема дієти вуглеводного чергування така: припустимо, ви обрали термін дієти шість тижнів, тепер треба поділити на чотири дні, тобто такі чотири дні будуть повторюватися.

Отже, перший день чотириднівки – низковуглеводний; другий день – ідентичний першому дню. Білок вживається в ці дні приблизно 3,5 грами на кілограм вашої ваги, а вуглеводи приблизно 0,5 грама. На третій день схема білки вуглеводи змінюється: споживання вуглеводної їжі від 4,5 до 5,5 грамів на кілограм вашої маси, а білкової їжі від 1 до 1,5 грама. І нарешті, четвертий день рівноваги: білкових страв від 2 до 2,5 г на 1 кілограм, а вуглеводних страв від 2 грамів до трьох. Потім знову починати з першого дня.

У перші два дні дієти організм істотно втрачає запаси глікогену, відбувається спалювання жиру. Суворо дотримуйтеся схеми дієти, тому що після закінчення двох днів, якщо залишатися на низьковуглеводних днях, організм починає спалювати м'язову тканину. Так що за низкоуглеводными днями, повинен слідувати білковий день.

Якщо ви помітите, що в перший тиждень початку дієти вага стрибає, не впадайте у відчай, коли організм звикне, ви почнете помічати істотне зниження жирового прошарку, при цьому ваші м'язи стануть більш рельєфними. Переваги даної дієти в тому, що відбувається прискорення обміну речовин в організмі і підвищення життєвого тонусу.

Приблизний розклад дієти вуглеводного чергування:

  • Перші два дні: сніданок – салат з некрохмалистих овочів + оливкова олія, сир з низькою жирністю + два яйця некруто. Обід на вибір: грудка курки з тушкованими овочами або порція бобових з відвареною яловичиною. Вечеря: два шматочки відвареної риби + салат з овочів (без крохмалю) з 1 чайною ложкою оливкової олії.
  • Третій день: сніданок: геркулес з сухофруктами, шматочок хліба з висівками. Обід: відварений рис, половина курячої грудки + салат. Вечеря: макарони з твердих сортів пшениці з кетчупом.
  • Четвертий день: на сніданок геркулес з сухофруктами, маложирний сир. Обід: варений рис, куряча грудка, овочевий салат. Вечеря: хліб з висівками-3 шматочки, овочевий салат з відвареною рибою.

Ми познайомилися з дієтою вуглеводного чергування, але перед тим як приступити до її виконання, порадьтеся з лікарем.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *