Среда , 28 октября 2020
ruuk
Главная / Блефаропластика очей

Блефаропластика очей

Блефаропластикою називається хірургічна операція, при якій віддаляються надлишки жиру в області повік з метою омолодження. Блефаропластика очей користується успіхом у жінок і чоловіків після 40-45 років, тому що в цей період починають відбуватися вікові зміни обличчя.

Blepharoplasty

Блефаропластика верхньої і нижньої повіки – це дві різні операції. При проведенні підтяжки верхньої повіки усувається надлишок шкірної складки, а так само може бути прибрана жирова грижа. Жирова грижа видаляється при пластиці нижньої повіки, разом з грижею відбувається ліквідація мішків під очима. Як правило, блефаропластика очей входить до складу комплексної операції по підтяжці обличчя, дермобразії, хімічного пілінгу, а так само використовується лазерна блефаропластика, що сприяє видаленню дрібних зморшок шкіри навколо очей.

Перед проведенням блефаропластики необхідна консультація лікаря, який буде проводити операцію. Метою консультації є ознайомлення з подробицями про здоров'я пацієнта, призначення здачі аналізів. Лікар повідомляє про можливі ускладнення під час операції і після неї, адже блефаропластика очей проводиться під загальним наркозом, рекомендує як вести себе після операції, а так само уточнюється вартість операції.

Перед операцією, проводяться комп'ютерні знімки, як виглядає пацієнт до операції, і як буде виглядати після неї.

Шкіра повік має дуже тонку структуру, відмінне кровопостачання, так що загоєння відбувається дуже швидко, а шрами і рубці практично не залишають сліду.

З віком хочемо ми цього чи ні, неминуче відбувається процес старіння всього організму, шкіра опускається, у зв'язку з тим, що кістки стають менш щільними, всихають, м'язова тканина частково замінюється на жирову, і якщо не займатися фізичними вправами, шкіра стає в'ялою.

З роками очне яблуко западає, надбрівні дуги стають різко вираженими, що надає обличчю суворого вигляду, верхнє і нижнє віко найчастіше стає темного кольору. Такий зовнішній вигляд не додає молодості, тому люди вдаються до блефаропластики очей.

Багато людей п'ють на ніч багато рідини, сплять на животі, обличчям вниз, а на ранок дивуються, чому утворилися набряки під і над очима мішки і круги. З роками верхня повіку опускається, очі візуально стають менше, куточки очей опускаються, з-за цього вираз обличчя стає сумним і стомленим, з'являються «гусячі лапки».

Очі необхідно захищати від яскравого сонячного світла, тому, що примружуючись, ви провокуєте утворення великої кількості зморшок під очима. Слід користуватися спеціальними кремами і гелями для шкіри навколо очей.

Якщо у вас дозволяють кошти і відображення в дзеркалі псує вам настрій, варто подумати про блефаропластику очей.

Читайте также

Перелом лодыжки со смещением

Лодыжка, или щиколотка, является одной из составляющих голеностопного сустава. Они являются окончаниями большой (внутренняя лодыжка) ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *