Воскресенье , 19 сентября 2021
ruuk
Главная / Безсоння під час вагітності

Безсоння під час вагітності

Багато майбутні мами під час вагітності стикаються з різними проблемами. Однією з цих проблем є безсоння, яке може виникнути на будь-якій стадії вагітності. Причому, чим ближче до пологів, тим більше причин для порушення сну.

Pregnant-woman-resting

На початку вагітності причина безсоння має більше психологічний характер. Пов'язана вона з великими змінами в житті. Багато вагітних жінок у перші три місяці відчувають глибокі емоційні переживання.

Якщо протягом дня, займаючись повсякденними справами, жінка ще може менше думати про швидку появу на світ дитини, то з приходом ночі відігнати ці думки про майбутнє набагато складніше. Це і призводить до порушення сну.
Ще однією причиною виникнення безсоння є перебудування організму жінки. Відбувається мобілізація всіх внутрішніх органів, щоб розвиток малюка відбувалося комфортно, в першу чергу для малюка.

Зі збільшенням терміну і зростанням живота приводів для безсоння стає більше. І всі вони носять фізіологічний характер. При збільшенні живота, центр ваги переноситься вперед. Від цього починають виникати болі в області попереку, що приносять дискомфорт під час сну. Ближче до ночі активізує свої сили і малюк, починаючи активно ворушитися і перевертатися.

Ближче до пологів до всього перерахованого додається величезний живіт, знайти зручну позу для сну стає проблематичним. Майбутня мама часто прокидається, влаштовуючись зручніше. Пошуки комфортної для сну пози можуть тривати всю ніч. Малюк починає все частіше ворушитися, поштовхи стають відчутнішими, що теж не сприяє міцному сну. Все більше виникають думки про майбутні пологи, про появу на світ малюка, очікування початку пологів. Все це призводить до проблем зі сном.

Безсоння, особливо на пізніх термінах, завдає шкоди і малюкові. Адже він переживає всі занепокоєння і емоції мами разом з нею.

Необхідно навчиться налаштовуватися на сон, відпочинок. Заспокійливі і снодійні препарати краще не приймати, тому що вони можуть завдати шкоди здоров'ю майбутньої дитини.

Методи і засоби боротьби з безсонням у кожної жінки індивідуальні. Деяким досить прийняти заспокійливу теплу ванну, розслабитися, налаштувати себе на глибокий, здоровий сон. Деяким допомагає легкий розслабляючий масаж. Головна справа уночі для майбутньої мами – це сам сон, а не тривоги і думки про майбутнє.

Читайте также

Телевидение — электронный наркотик

К информационным зависимостям, как Вы уже знаете, относится зависимость к телевидению. Телемания – так называется ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Антиспам *